Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Żagle Warmii i Mazur. Dołącz do najlepszych!

2019-05-22 12:00:00 (ost. akt: 2019-05-21 14:16:26) Artykuł sponsorowany

O nagrodę Żagli Warmii i Mazur co roku rywalizują najlepsze przedsiębiorstwa w regionie. Kto wygra w tym roku?

Prestiżowe wyróżnienie


Żagle Warmii i Mazur przyznawane są przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym celem konkursu jest wyłonienie najznamienitszych firm z regionu oraz ich promocja na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Nagrodę można otrzymać w jednej z trzech kategorii: Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur, Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss. – Nazwa konkursu „Żagle Warmii i Mazur” nie jest przypadkowa – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. – Nawiązuje ona do tradycji naszego regionu znanego jako Kraina Tysiąca Jezior. Ponadto „żagle” to smukłość, zwinność, ale też potęga i prestiż –kontynuuje.

Wzór do naśladowania


– Laureatami poszczególnych kategorii są firmy stanowiące wzór do naśladowania – podkreśla marszałek. – Nagroda jest swego rodzaju drogowskazem także dla coraz bardziej świadomych konsumentów, którzy przykładają wagę do surowców, z jakich powstają produkty, do sposobu, w jaki powstały, do warunków, w jakich przebywają zwierzęta. Nie ma konkurencyjności bez jakości – stwierdza marszałek.

Zgłoś się już dziś


Wszyscy regionalni przedsiębiorcy chcący zawalczyć o tę prestiżową nagrodę w edycji 2019 mogą już wysyłać zgłoszenia. Szczegółowe informacje dostępne są na www.warmia.mazury.pl, w zakładce Turystyka i promocja, oraz na www.in-vest.warmia.mazury.pl. Można również zadzwonić: 89 512 51 90 lub napisać: zagle@warmia.mazury.pl.

http://m.wm.pl/2019/05/orig/slider3-551275.jpgPolub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB