Piątek, 29 maja 2020. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

TRWA NABÓR WNIOSKÓW DO "WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI", EDYCJA 2019

2019-05-21 09:49:21 (ost. akt: 2019-05-21 10:18:34) Artykuł sponsorowany

Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości (WMNJ) konkursu, który organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie już od ponad 20 lat. Nagrody w WMNJ, w postaci statuetek i wyróżnień, przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Laureatami zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów. Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie: mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne. Laureatami Konkursu zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów i Komitetu Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości. Organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje publiczne i organizacje edukacyjne, które uzyskały Certyfikaty Systemów Zarządzania, m.in. zgodne z normami ISO serii 9000, 14000 i 18000 są preferowane w procesie oceny.

Nabór wniosków zgłoszeniowych w edycji 2019 - do dnia 10 maja


Szkolenie dla uczestników konkursu w kategorii WMNJ - 17 maja 2019 r., Olsztyn, Urząd Maszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. E. Plater 1, sala 420 (Sala Sesyjna Sejmiku), godz. 10:00

UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I POZOSTAŁE DOKUMENTY ZNAJDZIESZ TUTAJ

Komitet Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości ustanawia następujące kategorie konkursowe:
1) „Mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe”,
2) „Organizacje produkcyjne i usługowe”,
3) „Organizacje publiczne”,
4) „Organizacje edukacyjne”.

W Konkursie ustanawia się następujące nagrody:
1) Statuetka za Doskonałość Zarządzania - w każdej kategorii.
2) Wyróżnienie za Doskonałość Zarządzania - w każdej kategorii.

Laureaci mają możliwość korzystania ze Znaku /logo i Hasła Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości przez okres jednego roku z możliwością prolongaty na kolejny okres.

O udział w Konkursie we właściwej kategorii mogą ubiegać się:

1) „Mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe”, zatrudniające do 50 pracowników, prowadzące minimum 4 lata działalność na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego i płacące podatki,
2) „Organizacje produkcyjne i usługowe”, zatrudniające powyżej 50 pracowników, prowadzące minimum 4 lata działalność na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego i płacące podatki.
3) „Organizacje produkcyjne i usługowe”, zatrudniające do 250 osób mogą brać udział
w Konkursie tylko jako jedna całość – organizacja. W organizacjach produkcyjnych
i usługowych zatrudniających powyżej 250 osób, jeżeli są organizacjami wielozakładowymi, mogą ubiegać się o nią poszczególne zakłady, pod warunkiem, że macierzysta organizacja / jako całość nie stara się o Nagrodę, zakład jest samodzielną jednostką na pełnym rozrachunku gospodarczym, a co najmniej 60% wartości jego produkcji/usług jest przeznaczone na rynek a nie na wewnętrzną kooperację organizacji.
4) „Organizacje publiczne”, prowadzące minimum 4 lata działalność na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
5) „Organizacje edukacyjne”, prowadzące minimum 4 lata działalność na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Warunki uczestnictwa w Konkursie
Wypełniony wniosek wraz z oświadczeniem o niezaleganiu ze składkami ZUS oraz podatkami należy:

a) złożyć osobiście w siedzibie Zamawiającego tj. w sekretariacie Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17, pok. 015, w kopercie z dopiskiem „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości”.
b) przesłać w wersji pisemnej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Departament Koordynacji Promocji, 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17, pok. 015,w kopercie z dopiskiem „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości”
c) Przesłać elektronicznie na adres: biuropromocji@warmia.mazury.pl, umieszczając w temacie tekst:„Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości”. W załącznikach znajdować się muszą scany oryginalnych dokumentów.

O terminie dostarczenia decyduje odpowiednio data przyjęcia zgłoszenia, data stempla pocztowego lub data dostarczenia poczty elektronicznej na serwer Organizatora.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I POZOSTAŁE DOKUMENTY ZNAJDZIESZ TUTAJ

Pobierz pozostałe dokumenty:

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB