Poniedziałek, 15 lipca 2019. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

ANGO DEVELOPMENT – z tradycją w nowoczesność

2019-04-09 14:00:00 (ost. akt: 2019-04-25 12:59:06) Artykuł sponsorowany

Wybór własnego miejsca na Ziemi to jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Nie ma tu miejsca na kompromisy i ustępstwa, analizy „za” i „przeciw”, akceptację jakichkolwiek niedogodności. Warto zadać sobie trud znalezienia takiego miejsca, które zachwyci nas swym urokiem, wielością możliwości i funkcjonalnością rozwiązań. Przemyślana decyzja, wsparta własną intuicją w połączeniu z wiarygodnością dewelopera to niezawodna recepta na komfort posiadania wymarzonego M.

Miłośnicy kontaktu z naturą, przemyślanych i funkcjonalnych aranżacji, ciekawych architektonicznych rozwiązań z pewnością docenią urok osiedla Nowy Bartąg.
To idealna przestrzeń dla osób, które cenią zalety piękna warmińskiego krajobrazu zakola Łyny w zasięgu miejskiej infrastruktury. Daje to komfort korzystania z uroków natury ze wszystkimi udogodnieniami miejskiego życia w poczuciu harmonii i właściwej proporcji.

Z dala od miejskiego zgiełku, a jednak w bliskim sąsiedztwie szkoły, sklepów i punktów usługowych. Bez trudu, korzystając z linii autobusowych 121 i 136 dotrzeć można do Centrum Olsztyna.

Blisko stąd zarówno do kampusu uniwersyteckiego, jak i do największego centrum handlowego regionu.

Nowy Bartąg to osiedle nowatorskie pod wieloma względami. Deweloper dba o budowanie w lokatorach poczucia wspólnoty, dając możliwość wejścia do budynku w trakcie realizacji projektu. Postęp prac dokumentowany jest w licznych relacjach w mediach społecznościowych.

Deweloper ma w zwyczaju pozytywnie zaskoczyć terminem realizacji prac. Dane słowo i dotrzymane zobowiązanie to miara wiarygodności, która wyznacza nowe trendy na rynku. Lokatorzy bloku przy ul. Bartąskiej 174 z przyjemnością odebrali klucze do własnego mieszkania przed planowanym terminem oddania inwestycji do użytku. Już niebawem, w czerwcu i wrześniu 2019 r., osiedle zyska nowych lokatorów. Perfekcyjny plan prac, realizowany przez zgrany zespół, wyklucza przypadkowość i pośpiech. Sprawny harmonogram realizacji nie odbywa się kosztem jakości wykonanych prac.
Osiedle NOWY BARTĄG to wymarzone miejsce do realizacji indywidualnych koncepcji aranżowania własnej przestrzeni. Projekty pozwalają na komfort posiadania pomieszczeń, które do tej pory były domeną jedynie domów jednorodzinnych. Spiżarnia, garderoba, przestronne tarasy posadowione na dachu hali garażowej, wyznaczają nowe trendy w budownictwie wielorodzinnym. Utarte i schematyczne rozkłady mieszkań, zastępują lokale różnorodne, dające możliwość aneksowania. O nowej jakości decyduje nie tylko wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, a także dostępność zróżnicowanej powierzchni (od 28 m kw. do 94 m kw.) oferowanych mieszkań.
Stwarzanie właścicielom mieszkań poczucia „bycia u siebie” to misja dewelopera, który z powodzeniem realizuje swe inwestycje .

więcej informacji na stronie http://nowybartag.pl

Biuro sprzedaży mieszkań znajduje się przy ulicy Zbigniewa Herberta 2C/1 w Olsztynie (była ulica Malewskiego).

zobacz jak wygląda nowo oddany budynek i jak postępują prace przy budowie kolejnych w naszej galerii.

Polub nas na Facebooku: