Quantcast

Piątek, 2 października 2020. Imieniny Racheli, Sławy, Teofila

Happy Week, Happy Hour- spiesz się na tańsze zakupy w Galerii Warmińskiej i Aurze

2019-04-09 11:15:00 (ost. akt: 2019-04-09 11:24:37) Artykuł sponsorowany

W Aura Centrum Olsztyna i Galerii Warmińskiej trwa akcja promocyjna, jakiej jeszcze w Olsztynie i regionie nie było! Tylko do piątku klienci obu centrów handlowych otrzymują rabaty na zakupy, a dodatkowo dostają karty podarunkowe Aury Centrum Olsztyna i bony zakupowe Galerii Warmińskiej.

W Aurze zakupy w promocyjnych cenach możemy robić od godz. 15 do godz. 18. O wysokości rabatów decydują poszczególne sklepy - informacje o upustach będą dostępne w danych butikach i na stronie www.auracentrum.pl. Wtajemniczeni już wiedzą, że 40 proc. rabatu wprowadzi Yves Rocher, a 30 proc. upustu jest w butikach Vistuli i Wólczanki. Rabaty na poziomie 20 procent przygotowały m.in. sklepy: Wojas, Reporter Young, Adidas, Martes Sport, a 15 proc. rabaty wprowadzą Klimaty, Gerry Weber i Quiosque.


Natomiast w Galerii Warmińskiej identyczna akcja promocyjna trwa od godz. 18 do godz. 21. i będą obowiązują inne rabaty i akcje – informacje o nich są dostępne w butikach oraz na stronie www.galeria-warminska.pl. W tym centrum zniżki na poziomie 50 proc. przygotowały salony Kubenz i Morgan, a 30 proc. rabatu udzielą salony Vistuli i Wólczanki. Najwięcej butików w Galerii Warmińskiej zdecydowało się na rabaty na poziomie 20 proc. W tym gronie są m.in. Greenpoint, Stefanel, Giacomo Conti, Patrizia Aryton, sklepy z odzieżą sportową: Martes Sport, Adidas, Nike, 4F oraz sklepy obuwnicze: CCC, Entra, Ecco i Wojas.

Warto skorzystać z tańszych zakupów nie tylko po to, by na Wielkanoc sprawić sobie i bliskim coś nowego i modnego ale także po to, by otrzymać prezent. Zarówno w Aurze, jak i w Galerii Warmińskiej każdego dnia pierwszych sto osób, które zarejestrują paragony w godzinach trwania akcji otrzyma kartę podarunkową (Aura) lub bon zakupowy (Galeria Warmińska). Stanowiska do rejestracji paragonów będą działały tylko w godzinach trwania akcji (Aura godz. 15-18, Galeria Warmińska godz. 18-21). Zarówno karty jak i bony będą opiewały na kwotę 50 zł. Warunkiem otrzymania takiego prezentu od centrum handlowego będzie zarejestrowanie co najmniej czterech różnych paragonów na łączną kwotę minimum 150 zł. Paragony łączą się. Będą brane pod uwagę tylko paragony za zakupy zrobione podczas tygodnia rabatowego (8-14/04). Paragony muszą pochodzić z centrum od którego staramy się o prezent. W sumie pula nagród to 70 000 zł.

Zapraszamy na udane przedświąteczne zakupy do Aury i Galerii Warmińskiej.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB