Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Happy Week, Happy Hour- Tydzień udanych i tańszych zakupów w Galerii Warmińskiej i Aurze

2019-04-05 07:31:13 (ost. akt: 2019-04-08 09:37:54) Artykuł sponsorowany

Takiej akcji promocyjnej jeszcze w Olsztynie i regionie nie było! Od 8 do 14 kwietnia klienci Aury i Galerii Warmińskiej będą otrzymywali rabaty na zakupy, a dodatkowo dostaną karty podarunkowe Aury Centrum Olsztyna i bony zakupowe Galerii Warmińskiej.

Drugi tydzień kwietnia (8 -14/04) będzie najbardziej niezwykłym tygodniem w historii olsztyńskiego handlu: dwie największe galerie handlowe w mieście, czyli Aura Centrum Olsztyna i Galeria Warmińska, przeprowadzą wspólnie niezwykłą akcję promocyjną. Będzie ona polegała na udzielaniu, w określonych godzinach, sporych rabatów zakupowych.

W Aurze zakupy w promocyjnych cenach zrobimy w tych dniach od godz. 15 do godz. 18. O tym, jakie będą rabaty zdecydują poszczególne sklepy - informacje o upustach będą dostępne w danych butikach i na stronie www.auracentrum.pl. Już teraz możemy zdradzić, że 40 proc. rabatu wprowadzi Yves Rocher, a 30 proc. upustu będzie w butikach Vistuli i Wólczanki. Rabaty na poziomie 20 procent przygotowały m.in. sklepy: Wojas, Reporter Young, Adidas, Martes Sport, a 15 proc. rabaty wprowadzą Klimaty, Gerry Weber i Quiosque.

Natomiast w Galerii Warmińskiej identyczna akcja promocyjna będzie trwała od godz. 18 do godz. 21. i będą tam obowiązywały inne rabaty i akcje – informacje o nich będą dostępne w butikach oraz na stronie www.galeria-warminska.pl. W tym centrum zniżki na poziomie 50 proc. przygotowały salony Kubenz i Morgan, a 30 proc. rabatu udzielą salony Vistuli i Wólczanki. Najwięcej butików w Galerii Warmińskiej zdecydowało się na rabaty na poziomie 20 proc. W tym gronie są m.in. Greenpoint, Stefanel, Giacomo Conti, Patrizia Aryton, sklepy z odzieżą sportową: Martes Sport, Adidas, Nike, 4F oraz sklepy obuwnicze: CCC, Entra, Ecco i Wojas.

Warto skorzystać z tańszych zakupów nie tylko po to, by na Wielkaoc sprawić sobie i bliskim coś nowego i modnego ale także po to, by otrzymać prezent. Zarówno w Aurze, jak i w Galerii Warmińskiej każdego dnia pierwszych sto osób kupujących z rabatem otrzyma kartę podarunkową (Aura) lub bon zakupowy (Galeria Warmińska). Zarówno karty jak i bony będą opiewały na kwotę 50 zł. Warunkiem otrzymania takiego prezentu od centrum handlowego będzie zarejestrowanie co najmniej czterech różnych paragonów na łączną kwotę minimum 150 zł. Będą brane pod uwagę tylko paragony za zakupy zrobione podczas tygodnia rabatowego (8-14/04). Paragony muszą pochodzić z centrum od którego staramy się o prezent. Stanowiska do rejestracji paragonów będą działały tylko w godzinach trwania akcji (Aura godz. 15-18, Galeria Warmińska godz. 18-21). W sumie pula nagród to 70 000 zł.

Zapraszamy na udane przedświąteczne zakupy do Aury i Galerii Warmińskiej.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB