Quantcast

środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Chcesz budować swoją przyszłość wspólnie z nami? Dołącz do naszego zespołu!

2019-03-28 12:00:00 (ost. akt: 2019-03-27 08:15:53)

MST to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca pracownikom:
- ciekawą pracę oraz możliwości samorozwoju
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bogatą ofertę socjalną
- przyjazną atmosferę

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Product Manager
Programista
Młodszy Specjalista IT

Szczegóły:
www.mstechnology.pl/pl/career
Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp. k. (występująca na rynku pod marką MST) działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego.Firma mieści się w Kętrzynie. Zatrudnia około 250 pracowników.

MST powstała w wyniku wykupu menadżerskiego Zakładu Stateczników Philips Lighting w Kętrzynie. W kwietniu 2011 roku zespół zarządzający wykupił od Philipsa zakład oraz markę MST.
Głównym profilem działalności jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych.
Firma MST oferuje swoje produkty na rynku krajowym, jak również międzynarodowym. Od lat uczestniczy w międzynarodowych Targach „Light & Building” we Frankfurcie.

Wielokrotnie nagradzana otrzymując m.in. takie wyróżnienia: „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości”, „Brylant Polskiej Gospodarki”, „Pracodawca- organizator pracy bezpiecznej” , „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej”.
Mając na uwadze dbałość o środowisko firma MST zainwestowała w odnawialne źródła energii, zakładając na dachu budynku instalację fotowoltaiczną o mocy 99 kW.
Firma posiada certyfikaty jakości: ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 oraz laboratorium badawcze, zgodne z normą 17025, akredytowane przez jednostkę certyfikującą DEKRA.

W ubiegłym roku MST podpisała umowę na realizację inwestycji w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. zakładającej wybudowanie ponad 5000m² powierzchni magazynowej wraz z zapleczem socjalnym. Przedsięwzięcie będzie realizowane w Kętrzynie na nieruchomości o powierzchni 0,86 ha. Inwestycja wiąże również z nowymi miejscami pracy.Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chrobrego 8, 11-400 Kętrzyn,
Tel. 89 755 27 00, 89 755 27 10
e-mail:hr@mstechnology.pl, office@mstechnolgy.pl
www.mstechnology.pl


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB