Quantcast

Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Poseł Robert Majka: sieć 5G to ludobójstwo zaplanowane na Polakach

2019-01-27 11:00:55 (ost. akt: 2019-01-27 12:08:06)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Choć Robert Majka jest posłem dopiero od listopada 2018 roku, to już stał się znany w całej Polsce. A to za sprawą swojego poglądu na budowę w naszym kraju sieci 5G.

Robert Majka w przeszłości był działaczem antykomunistycznej opozycji, konkretnie Solidarności Walczącej założonej w 1982 roku przez Kornela Morawieckiego, ojca obecnego premiera RP. W latach 2002-2006 był radnym Przemyśla wybranym z listy Ligi Polskich Rodzin. Potem bez powodzenia dukrotnie kandydował na radnego sejmiku podkarpackiego z listy PiS i z Ruchu Narodowego. W latach 2015-2018 zasiadał w Trbunale Stanu. W wyborach 2015 roku bez powodzenia startował w wyborach do Sejmu z listy Kukiz 15. Posłem został w miejsce Wojciecha Bakuna, który w 2018 roku wygrał wybory na prezydenta Przemyśla. Jest posłem niezrzeszonym.

Poseł Majka niedawno napisał interpelację do premiera Morawieckiego. - Czy Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Pan Mateusz Morawiecki bierze na siebie osobiście odpowiedzialność za możliwość stosowania technologii 5G w celu realizacji obowiązującej ustawy nr 1066 na terenie państwa polskiego przeciw narodowi polskiemu, a szczególnie za biologiczne konsekwencje użycia technologii 5G na populację Polek i Polaków? - pyta.

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” poseł nazwał sieć 5G "ludobójstwem zaplanowanym na Polakach". Wyjaśnił też, że siecią 5G, która jestć przyszłością łączności komórkowej, zainteresował się, oglądając m.in. internetowe wywiady z Ewą Pawelą. W sieci przedstawiana jest jako „sygnalistka kontroli umysłu” i wypowiada się w takich tematach, jak „broń mikrofalowa przeciw Polakom” oraz „zdalnie sterowane samobójstwa”." Pani Pawela jest również przeciwniczką obowiązkowych szczepień.

Technologia 5G to najnowszy mobilny standard sieci bezprzewodowej. Połączenie 5G ma być około trzy razy szybsze niż używane dzisiaj 4G. Technologia ma być dostępna w Polsce i w UE w 2020 roku.


Jednak jak się okazuje problem sieci 5G to nie wszystko. Dowiadujemy się o tym z wpisów zamieszczanych przez zwolenników pogladów posła Majki na FB. Oto jeden z nich:

"Szanowny Panie Pośle, zgłaszam Panu sprawę jeszcze bardziej przerażającą, niż handel polskimi dziećmi, czy 5G.
Zgłaszam Panu masowe przestępstwo kryminalne dokonywane przez przedstawicieli Rządu RP przeciwko zdrowiu i życiu wszystkich obywateli RP, a w szczególności przeciwko zdrowiu i życiu wszystkich polskich noworodków i dzieci starszych.

Przestępstwo polega na przymusowym szczepieniu Polaków szczepionkami zawierającymi silne neurotoksyny oraz genetyczną broń biologiczną, modyfikującą kod DNA człowieka.[...]

Skutki tych szczepień to uszkodzenia mózgu, choroby neurologiczne i psychiczne, padaczki, niedowłady, paraliże, demencja, autyzm, rak różnych narządów, deformacje ciała, cukrzyca, reumatyzm oraz w szczególności bezpłodność i maskowane poronienia.
Codziennie jest otruwanych średnio 1300 polskich noworodków!
[...]
To jest po prostu planowe biologiczne unicestwianie calego narodu polskiego, rozłożone na kilkanaście lat.
Jest to zbrodnia świadoma i złośliwa, gdyż przedstawiciele Rządu RP oraz prezydent i Jarosław Kaczyński, zostali wielokrotnie poinformowani na piśmie.
Więcej, przedstawiciele rządu w poczuciu swojej całkowitej bezkarności, publicznie, w Sejmie RP (na konferencji z udziałem wybitnych naukowców zachodnich, m.in. z prof. Exley-em), przyznają się do popełnania tej zbrodni, prowadzenia msowych doświadczeń medycznych na Polakach bez ich wiedzy i zgody, do wstrzykiwania Polakom substancji, na które nie ma badań i atestów bezpieczeństwa.

O sprawie oczywiście była wielokrotnie, przez wiele osób, powiadamiana prokuratura oraz wszystkie inne resorty RP.

Byli powiadomieni mailowo również wszyscy posłowie i senatorowie RP, Pan zdaje się, też powinien otrzymać taki mail w ubiegłym roku.

Prokuratura cynicznie odmówiła wszczęcia postępowania, jednocześnie potwierdzając słuszność tego zgłoszenia (sci!).

Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania na zawiadomienie o przestępstwie kryminalnym wielkich rozmiarów przeciwko zdrowiu i życiu wszystkich obywateli RP. gdyż "zgłaszający nie wyszczególnił, czego by oczekiwał od prokuartury" (sic!)
[...]

Szanowny Panie Pośle, bardzo proszę Pana o zajęcie się również tą sprawą, gdyż jest to autentyczne i aktualne zagrożenie życia, biologicznego istnienia całego narodu polskiego.

To nie jest zagrożenie hipotetyczne, które dopiero kiedyś może być realne.

Zabijanie Polaków dzieje się już codziennie, tu i teraz!

Każdy nowy dzień to otrucie kolejnych 1300 polskich noworodków!


[fbpost]https://www.facebook.com/robert.majka.589/posts/10212654035240945">
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tetris #2682076 | 194.99.*.* 15 lut 2019 14:27

  W niektórych tematach to ludze brzmią jak obłąkani. Pomimo wielu lat badań nie znaleziono zależności między nowotworem a falami elektromagnetycznymi. Promieniowanie gamma, ultrafiolet czy rentgenowskie może szkodzić, ale to co innego. Natężenie mogłoby szkodzić gdyby było wielokrotnie mocniejsze, a tak jest za słabe. W praktyce 5G w kontekcie wpływu na nasze zdrowie nie będzie wiele różniło się od wpływu jakie ma obecna i wcześniejsze technologie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Bartosz #2677346 | 194.99.*.* 7 lut 2019 13:14

  Badania amerykańskiego Narodowego Instytutu Nauk o Zdrowiu Środowiskowym nie wykazały, że istnieją szkodliwe efekty zdrowotne u ludzi wywołane przez ekspozycje na pola elektromagnetycznego o częstotliwości radiowej, przy zachowaniu zalecających norm bezpieczeństwa.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. goral #2676147 | 194.99.*.* 5 lut 2019 14:06

  Nie możemy sie bać postępu technologicznego, musimy się rozwijać a do tego potrzebne nam się nowe rozwiązania, takie jak 5G.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. pattryk #2675737 | 194.99.*.* 4 lut 2019 23:05

  Zdecydowana większość ekspertów i naukowców wypowiadających się na temat 5G nie potwierdza, żeby sieć miała negatywny na nasze zdrowie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. drt #2675560 | 194.99.*.* 4 lut 2019 17:50

  Sieć 5G jest nowym krokiem w naszym postępie technologicznym, nie możeym tego zmarnować przez jakies herezje.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (15)