Niedziela, 7 czerwca 2020. Imieniny Ariadny, Jarosława, Roberta

Zimowe dziecko na okładkę

2019-01-11 16:01:13 (ost. akt: 2019-01-11 16:18:25)

Autor zdjęcia: https://pixabay.com/

To wyjątkowa okazja. Twoje dziecko może trafić na pierwszą stronę Gazety Olsztyńskiej lub jednego z naszych tygodników lokalnych. Żeby tak się stało trzeba tylko wysłać do nas zdjęcie.

W tym roku mamy trochę prawdziwej zimy. Postanowiliśmy więc zorganizować plebiscyt na Zimowego Brzdąca. Zasady są proste. Przede wszystkim trzeba zgłosić swoją pociechę. Zwycięzca trafi na pierwsza stronę Gazety Olsztyńskiej. Jeżeli z danego powiatu udział w naszej zabawie weźmie 5 i więcej dzieci, to zdjęcie zwycięzcy zamieścimy też na pierwszą stronę tygodnika lokalnego (nie dotyczy powiatu iławskiego).

ZASADY: 1. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 23.02.2007 roku zamieszkujące na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

2. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię i nazwisko dziecka, wiek i datę urodzenia i miejscowość
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekunów prawnych do wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu ( Zgadzam się na wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu)
- akceptację postanowień regulaminu; (Akceptuję regulamin plebiscytu)
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.
Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów i opublikowania wyników.

3. Aby zgłosić dziecko, należy wysłać zdjęcie i informacje podane w punkcie 2 na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019.

4. Kandydatów można zgłaszać w terminie do 22 lutego 2019 roku roku do godz.12.00.

5. Plebiscyt trwa do 23 lutego 2019 roku.


Każdy, kto wyśle sms-a (koszt 2,46 zł), otrzyma specjalny kod, dzięki któremu otrzyma aktualne wydanie „Gazety Olsztyńskiej”. Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na kupgazete.pl, a potem wybrać „Gazeta Olsztyńska. Kup bieżące wydanie”.

Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także