Czwartek, 20 lutego 2020. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Pogrzeb pięciu nastolatek z Koszalina. Ta tragedia wstrząsnęła całym światem

2019-01-10 09:52:57 (ost. akt: 2019-01-10 15:53:15)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tesktu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tesktu

Autor zdjęcia: pixabay.com

W czwartek (10 stycznia) o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Kazimierza w Koszalinie odbędą się uroczystości pogrzebowe pięciu nastolatek, które zginęły tragicznie w pożarze Escape Roomu.

Zgodnie z wolą rodzin, które nie życzą sobie udziału mediów w uroczystości pogrzebowej w kościele, do świątyni wejdą wyłącznie najbliższe osoby.

Msza będzie transmitowana na telebimie znajdującym się przed kościołem.

Po sześciu dniach od tej tragedii nastolatki spoczną obok siebie w nowej części Cmentarza Komunalnego w Koszalinie.
Zobacz także: Po tragedii w escape roomie: Zamiast zabawy znalazły śmierć Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu Tragedia, która wydarzyła się w piątek w Koszalinie, cały czas wzbudza emocje. W pożarze jednego z escape roomów zginęło pięć piętnastolatek. To wydarzenie...

Uroczystości pogrzebowe na cmentarzu rozpoczną się o godzinie 14:00.

W piątek (4 stycznia) w pożarze w Escape Roomie zginęło pięć młodych, pięknych i utalentowanych gimnazjalistek. Ta tragedia wstrząsnęła całym światem.

Makabryczne zdarzenie pogrążyło w smutku i żałobie mieszkańców Koszalina i całej Polski. Ta tragedia postawiła na nogi służby, które sprawdziły wszystkie tego typu obiekty w Polsce.

Właściciele polskich escape roomów łącząc się w bólu z rodzinami ofiar pożaru w Koszalinie wydali specjalne oświadczenie.

Zobacz także: Oświadczenie właścicieli escape roomów. Także z Olsztyna Oświadczenie właścicieli escape roomów. Także z Olsztyna
- W naszej działalności dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie graczy jest i zawsze będzie najwyższym priorytetem - piszą w specjalnym oświadczeniu właściciele...
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kolo #2659898 | 83.15.*.* 10 sty 2019 12:50

    pięć nieodżałowanych dziewczyn zginęło z rocznika 2003 (najmniej urodzeń po wojnie), a wy o ustroju...

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. REK #2659864 | 80.53.*.* 10 sty 2019 12:04

    ta rozrywka w swoich założeniach jest zagrożeniem. Zamykają Cię abyś nie mógł wyjść jeśli nie rozwiążesz zagadek. Za socjalizmu zajmowałem się ochroną p.poz. i był przepis, że obiekty użyteczności publicznej muszą przechodzić kontrole straży pożarnej przed wydaniem pozwolenia na działalność. Co się stało z tym przepisem. Po zmianie ustroju banda debili i cwaniaków zdemolowała kraj który miał wszystko poukładane. Zlikwidowali wiele przepisów prawa i kare śmierci aby móc swobodnie kraść. Zwykły człowiek tylko stracił na przejściu z PRL do złodziejskiego kapitalizmu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)