Quantcast

Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Gosia z Braniewa w zagranicznym konkursie piękności

2019-01-11 18:00:00 (ost. akt: 2019-01-11 18:14:44)

Autor zdjęcia: http://www.missgeneration.uk

Ma 41 lat i pochodzi z Braniewa. Obecnie pracuje jako instruktorka fitness i uczy w polskiej szkole. Dlaczego mama czwórki dzieci zdecydowała się na udział w konkursie piękności Miss Generation UK? – Ponieważ jestem nieśmiała i chciałabym to zmienić – odpowiada. Z Małgorzatą Koszelą-Zarską rozmawia Milena Siemiątkowska

— Kim jest Małgorzata Koszela-Zarska?
— Przede wszystkim jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci. Mam trzy córki i syna. Obecnie pracuję jako instruktorka fitness i uczę w polskiej sobotniej szkole w Gillingham. Uwielbiam swoją pracę i nie wyobrażam sobie, żebym mogła teraz robić coś innego. Kocham pracować z dziećmi. Daje mi to dużo satysfakcji i dzięki temu czuję się trochę jak w Polsce.

— A czym zajmowałaś się przed wyjazdem z Polski?
— Przed wyjazdem pracowałam jako pedagog szkolny w małej miejscowości Zagaje w powiecie braniewskim. Bardzo miło wspominam moją pracę w tamtym miejscu przede wszystkim dlatego, że otaczali mnie fantastyczni ludzie i robiłam to, co kocham. I robię to nadal, chociaż teraz w zupełnie innym miejscu.

— Co skłoniło cię do wyjazdu za granicę?
—- Jedynym powodem, dla którego opuściłam Polskę, była praca mojego męża. On pracował w Londynie i często nie widywaliśmy się przez długi czas. Nie chcieliśmy już dłużej żyć osobno, więc podjęliśmy decyzję o przeprowadzce razem.

— Czy trudno było się zaaklimatyzować w Anglii?
— Tak. Co prawda mieszkam za granicą już osiem lat, ale do dzisiaj jest mi ciężko zaaklimatyzować się w pełni. Strasznie tęsknię za Polską. Ale moje dzieci są tutaj bardzo szczęśliwe i to jest dla mnie ważne. Powoli zaczynam odnajdywać tutaj swoje miejsce. Przez ten czas poznałam wielu wspaniałych ludzi, zawiązałam prawdziwe przyjaźnie i odkryłam swoją wielka pasję.

— A co jest twoją największą pasją?
— Sport. Kocham sport, a przede wszystkim uwielbiam biegać. W kwietniu planuję wystartować w maratonie w Brighton, wielkim corocznym biegu, który odbywa się na ulicach Brighton w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego jestem też instruktorką fitness i prowadzę zajęcia.

— Co skłoniło cię do udziału w konkursie piękność Miss Generation UK?

— Tak naprawdę do udziału w konkursie skłoniła mnie moja nieśmiałość. Chciałam z nią walczyć i pokazać sobie i innym, że zawsze warto dbać o siebie i walczyć o swoje marzenia. Miss Generation UK jest to konkurs dla kobiet w przedziale wiekowym 25-50 lat. Chciałam spróbować. Najpierw wysłałam swoje zdjęcia, a następnie dostałam zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową.

— Na czym polega ten konkurs? Jak można oddać swój głos?
— Głosowanie odbywa się przez stronę organizatora konkursu. Udało mi się zakwalifikować do finałowej dwunastki. Przede mną jeszcze dwa spotkania, a wielki finał odbędzie się 26 stycznia w Londynie.

— Czy masz nadzieję na wygraną?
— Przede wszystkim liczy się dla mnie dobra zabawa i przeżycie czegoś nowego. Nie marzę o wygranej, ale gdyby mi się udało, to chciałabym w ten sposób pokazać wszystkim kobietom, matkom, że każda z nas jest piękna i powinna w siebie uwierzyć. Nie należy rezygnować ze swoich marzeń, bo życie jest na to zbyt krótkie.

— Masz jakieś marzenia?
— Chciałbym otworzyć kiedyś swój własny klub fitness lub siłownię. Nie mogę się również doczekać udziału w maratonie. Ale przede wszystkim chciałabym się dobrze bawić.

— A jakie jest twoje największe marzenie?
— Moim największym marzeniem jest być po prostu szczęśliwą.

W konkursie Miss Generation UK na Małgorzatę Koszelę-Zarską można głosować tutaj.


Miss Generation to konkurs piękności przeznaczony dla pań w wieku od 25 do 50 lat. Nie ma znaczenia czy uczestniczki są mężatkami, czy też pannami, ani czy są już matkami. „Możesz być niska lub wysoka, możesz mieć ciało modelki lub plus size, możesz mieć tatuaże, piercing itp. Możesz nam zaprezentować cokolwiek: możesz tańczyć, śpiewać, krzyczeć lub nie mówić niczego. Chodzi o Ciebie… ponieważ każda kobieta ma coś wyjątkowego” — czytamy na stronie Miss Generation. Uczestniczki mogą liczyć na tytuły: Miss Generation (główna), Mamy Roku oraz UK Cougar Queen, którą może zdobyć uczestniczka w wieku 35-50 lat. Oprócz tego do zdobycia są tytuły: Miss Photo, Miss Personality i Miss Popularity. Poza tym zdobywczyni głównej nagrody pojedzie na tygodniową wycieczkę do Hiszpanii, na którą będzie mogła zabrać rodzinę lub przyjaciół. Finał konkursu Miss Generation odbędzie się 26 stycznia w Londynie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. @mmm #2661742 | 37.47.*.* 13 sty 2019 10:11

  Jesteś analfabetą! Bez photoshopa!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mmm #2661449 | 37.47.*.* 12 sty 2019 17:15

  Trochę wyeksplatowana ale ogulnie jeżeli noie było foto shop to ujdzie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Jas #2661339 | 37.47.*.* 12 sty 2019 13:11

  Fajna milfa

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. mmmm #2661048 | 93.105.*.* 11 sty 2019 20:46

  a jeszcze miesiąc temu była z Zagaj.Troszkę to dziwne.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. JUREK #2661045 | 81.190.*.* 11 sty 2019 20:41

  widać że lubi rozwalać nogi

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (10)