Poniedziałek, 6 kwietnia 2020. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza

Jarosław Kaczyński: tylko my możemy zmieniać Polskę i zapewnić Polakom lepszy los

2018-12-15 13:07:47 (ost. akt: 2018-12-15 13:43:59)
jarosław kaczyński

jarosław kaczyński

Autor zdjęcia: andrzej sprzączak

- Nasza partia musi się stać partią marzeń Polaków - mówił podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. - Tylko my możemy zmieniać Polskę, zapewnić Polakom lepszy los - przekonywał. PiS pod Warszawą na specjalnej konwencji podsumował trzy lata swoich rządów.

Prezes PiS zapowiedział też przedstawienie nowego programu partii. - Musimy wiedzieć, w jakim kierunku należy maszerować, by ten marsz był zgodny z tym wszystkim, czego oczekują Polacy, z tym wszystkim, co ma zaspokoić ich potrzeby, ich marzenia -mówił Jarosław Kaczyński.

- Możemy powiedzieć z niemałym zadowoleniem, że Prawo i Sprawiedliwość udowodniło w ciągu tych trzech lat.. że potrafi rządzić - uczciwie, potrafi być wiarygodne, potrafi robić to wszystko, co zostało zapowiedziane - podkreślił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński ostro zaatakował też opozycję - Oni rządzić nie potrafią i udowodnili to wielokrotnie. Oni nie są wiarygodni, oni nie dotrzymują słowa. Oni tolerują zło, także zło w tej wielkiej skalo. Ta prawda musi być przekazana polskiemu społeczeństwu - stwierdził prezes PiS.


- Jesteśmy bijącym sercem Europy. My dzisiaj inspirujemy Europę - stwierdził z kolei w swoim wystąpieniu premier Mateusz Morawiecki. - Orzeł naszej gospodarki musi wzbić się jeszcze wyżej i dlatego te trzy filary, na których chcemy oprzeć rozwój Polski to Europa, wyższe płace i modernizacja Polski - oświadczył.


- Chcemy, aby beneficjentami zmian byli wszyscy Polacy. Zainwestowaliśmy w dzieci i rodziny i to się nam opłaciło. To się nam opłaci też w przyszłości. Mądra polityka społeczna stała się symbolem Polski, ale też fenomenem, nad którym będą się głowić naukowcy i ekonomiści - mówił z kolei wicepremier Beata Szydło.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (27) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Przyjaciel Rosjan #2644642 | 37.47.*.* 16 gru 2018 08:59

  Mały psychol niech odda pieniądze za MRG! Złodzieje i tyle! PIS mi nic nie dał, sram na takie ich rozdawnictwo, to co robią to poprostu szerzą patologie, nierobów

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Z PiszaBuchahahahaha #2644517 | 185.112.*.* 15 gru 2018 21:34

  Maalecki, jakim ty ośle jesteś gwarantem dobrych zmian, jak w Piszu kompletnie nic nie zrobiłeś, nawet Słubickiej ulicy nie pomogłeś robić, od 10 lat ludzie czekają , nie pomagasz to przynajmniej nie przeszkadzaj Piszanom. Co każą ci wyklepać w TVP 3 to klepiesz na pamięć a tu też kazali ci to pipsznąłeś formułkę populistyczną.

  Ocena komentarza: warty uwagi (17) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Z"ukosa" #2644436 | 83.6.*.* 15 gru 2018 19:55

  Smutna refleksja ..Moje kwiaty stojące dotychczas spokojnie na oknie ,spoglądające od czasu do czasu z zaciekawieniem w ekran TVP info. pospuszczały dzisiaj głowy ze smutkiem . Cyprysy zaczęły rzucać szpilkami po parapecie , co On plecie ten h......m łysy ,uczciwość ..wiarygodność ...słów dotrzymywanie ...przecież to pierdoły co mówią ci dranie. Uczciwe kredyty w CHF Mateusza...?...słów dotrzymywanie Dudy , czy to wiarygodność , czy słowa obłudy...? Szopka przedwyborcza rozwinęła skrzydła ..kwiatki mi już zwiędły ...propaganda zbrzydła. ps. szkoda "Kwiatów" w naszej Ojczyźnie ..ale Cyprysy nigdy się nie poddają .

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Darek znów na pohybel #2644435 | 86.181.*.* 15 gru 2018 19:53

  No i jak tam, again? Sztuka to duża traktować wiersze niedosłownie, co za różnica kwik to czy ryk, świnia to wieprz, czy tobie z tym dobrze czy też niewygodnie, czy Polak z ciebie czy moze też czerwony śmieć? I ciągle pytasz też, co Polska dla ciebie zrobiła, czy matką może też, czy tylko k....ą była, A gdybyś patrząc w zwierciadło swe, zapytał się co ja dla niej uczynił, to bacz ażebyś z gardła swego znów, nie słyszał RYKU podłej świni...

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. ge #2644429 | 109.241.*.* 15 gru 2018 19:46

  Jest wspaniale, a będzie jeszcze lepiej, towarzysze!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (27)