Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Uroczystość przecięcia wstęgi w Leroy Merlin w Olsztynie

2018-12-13 13:59:28 (ost. akt: 2018-12-13 21:12:47)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

14 grudnia (piątek) nastąpi oficjalne otwarcie sklepu LEROY MERLIN w Olsztynie. Dzisiaj odbyła się uroczystość przecięcia wstęgi.

Zobacz także: Wkrótce otwarcie Leroy Merlin w Olsztynie Wkrótce otwarcie Leroy Merlin w Olsztynie Niebawem mieszkańcy Olsztyna i okolic będą mogli skorzystać z oferty Gigamarketu Leroy Merlin w Olsztynie.


Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych. W Olsztynie znajduje się przy al. Sikorskiego niedaleko Galerii Warmińskiej. Na powierzchni 14 000 m2 ponad 40 tysięcy artykułów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych, dostępnych będzie od ręki. Klienci będą mogli skorzystać z fachowej pomocy na każdym etapie budowy czy remontu – od koncepcji po dobór materiałów, zakup, transport i montaż.Projektanci pomogą w zaprojektowaniu i urządzeniu kuchni oraz łazienki. Nie zabraknie gotowych rozwiązań w strefie aranżacji, gdzie będzie można zaczerpnąć inspiracji z zakresu wykończenia wnętrz. Usługi krawieckie, dorabianie kluczy, wszystko w trosce o potrzeby klienta. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie gigaparking. Otwarcie Leroy Merlin to także nowe miejsca pracy dla mieszkańców Olsztyna i okolic.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także