Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Jak wysłać paczkę zagraniczną i nie zbankrutować?

2018-10-04 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-05 15:55:30) Artykuł sponsorowany

Wysłanie przesyłki kurierskiej za granicę wcale nie musi być trudne. I nie oznacza stania w kolejkach. Można ją nadać szybko i po atrakcyjnej cenie!

Są takie sytuacje, że telefon i Internet nie wystarczą. Chcemy komuś podarować prezent od serca, zrobić niespodziankę. I mimo że mamy XXI wiek, to nadal jedynym rozwiązaniem jest wysłanie paczki.

A to niestety to niesie za sobą problemy: stanie w kolejkach, wyprawę do urzędu, dźwiganie paczki. Nie oszukujemy się, w dzisiejszych czasach mało kto dysponuje czasem, żeby to zrobić. Marzy nam się, żeby ktoś w nas tym wyręczył.
Całe szczęście są firmy kurierskie, które nam to ułatwiają. Możemy być spokojni: nasza paczka na pewno dotrze na czas. Kiedy nadamy paczkę przesyłkę kurierską, możemy liczyć na to, że do odbiorcy dotrze w doskonałym i nienaruszonym stanie.

Dlatego warto prześledzić przesyłkę. Wystarczy wejść na stronę www.parcelabc.pl. Ta platforma umożliwia porównanie najlepszych możliwości ekspresowej dostawy, cen oraz bezpieczeństwa przesyłki. Umożliwia także monitorowanie wysłanych paczek. Można to zrobić z narzędziem śledzenia przesyłki DPD monitorowanie.
Już tylko trzy miesiące zostały do świąt Bożego Narodzenia. Dużo? Nie dla tych, którzy mają swoich najbliższych zagranicą. Warto już teraz pomyśleć o niespodziankach dla najbliższych. Warto zorientować się, jak długo trwa ta forma. Warto też wcześniej przeanalizować kalkulator usług kurierskich. Wtedy na pewno unikniemy nieprzyjemnego zaskoczenia. Musimy też pamiętać, żeby podać właściwe dane adresowe odbiorcy. Warto dopisać telefon i e- mail.

Warto też zadbać o bezpieczeństwo naszej przesyłki, odpowiednio ją zapakować.
Kurier wiozący paczki kilkukrotnie zatrzymuje się w miejscach docelowych, i paczki są przekładane. Im więc lepiej ją zabezpieczysz tym większe są szanse, że dotrze w takim stanie w jakim ją nadałeś! Tym bardziej, że będziemy ją śledzić od początku do końca na platformie. Jeśli chcesz mieć do swojej dyspozycji zaawansowane technologie, wystarczy skorzystać z opcji DPD monitorowania. To coś więcej niż zwykłe śledzenie paczki u swojego kuriera.

Jest wiele osób, które miały już możliwość skorzystania z usług firm kurierskich, czy innych pośredników (portali wysyłkowych) i z reguł jeśli dana firma nie zawiodła to przypuszczać można, że klient skorzysta z takiej oferty ponownie. Wysłanie paczki do Anglii, czy paczki do Niemiec to obecnie rzecz tak naturalna, że szkoda czasu na zastanawianie się. Bywa, że czekamy na dobrą ofertę, zależy nam na dobrej jakości usług. Ale nie mamy czasu, żeby zastanawiać się, która z firm najlepiej nam odpowiada. Bardzo często też korzystamy z poczty pantoflowej i sugerujemy się opiniami innych.

Wiadomo, że jeśli chcemy wysłać przesyłkę za granicę to będzie ona droższa od paczki krajowej, a czas jej doręczenia będzie dłuższy.
Jak lubisz mieć wybór, nie lubisz stać w kolejkach i tracić czas, to skorzystaj z platformy www.parcelabc.pl.
Z opcją DPD monitorowanie poradzisz sobie świetnie.

Polub nas na Facebooku: