Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Piękności się ścigają, czyli zmiany w rankingu konkursu Dziewczyna Lata

2018-07-25 21:25:30 (ost. akt: 2018-07-26 13:13:47)
Izabela Węglarczyk

Izabela Węglarczyk

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Wielkie zmiany w rankingu regionalnym Dziewczyna Lata 2018! Na prowadzenie wysunęła się niespodziewanie Iza Węglarczyk z Kętrzyna. Czy wygra? To okaże się już w sierpniu!

Nasza akcja Dziewczyna Lata 2018 trwa już ponad miesiąc i cieszy się wielkim powodzeniem. Codziennie naszą skrzynkę redakcyjną zasypuje kilkanaście nowych zgłoszeń.

Ta zmiana w czołówce rankingu musiała zaskoczyć wszystkich. Nagle, niespodziewanie, na prowadzenie wysunęła się Izabela Węglarczyk z Kętrzyna. Kim jest nowa liderka?

Po wakacjach będzie uczennicą II klasy liceum. Jednak nie spędza wakacji na beztroskim wypoczynku. — Pracuję — mówi. — To dla mnie czas na dorabianie.

Dziewczyna Lata 2018 to pierwszy konkurs, w którym Iza bierze udział. Jak mówi, zachęciła do tego ją mama oraz ciocia. — Ciocia sama chciała wystartować w tej akcji, ale przekroczyła limit wiekowy — śmieje się.
Izabela widzi swoją przyszłość... w więzieniu. — Chciałabym być strażnikiem w więzieniu. Zawsze mnie to fascynowało. Jest we mnie ciekawość jak tam jest. Planuję studiować zaocznie bezpieczeństwo narodowe — zdradza swoje plany.

Iza ma to szczęście, że jej rodzina trzyma się razem. — Wszyscy się wspieramy. Widać to po wynikach konkursu — uśmiecha się nasza liderka. I dodaje, że wiadomość o tym, że prowadzi w konkursie bardzo ją zaskoczyła.
Iza ma status singla, ale nie narzeka. — Jestem wymagającą osobą. Może to przejdzie z czasem...— przypuszcza.

Nasza kandydatka lubi i akceptuje siebie. — Nie mam problemu z samoakceptacją — podkreśla.

Na drugim miejscu w rankingu regionalnym jest Patrycja Maja Brudzińska z miejscowości Wymój. Trzecie miejsce zajmuje Sandra Wiśniewska z Lipowa. Czwarte miejsce zajmuje Patrycja Przybyszewska z Wolnicy. Piąte miejsce zajmuje Wiktoria Jarmałkowicz z Mrągowa.

W konkursie mogą brać udział kobiety w wieku 18-30 lat. W danym powiecie w zabawie mogą uczestniczyć osoby zameldowane na jego terenie. E-mail powinien zawierać zgodę na wykorzystanie wizerunku na potrzeby konkursu i akceptację regulaminu.

Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły zostaną przyznane w powiatach, gdzie będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.
Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do godz. 23.59. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł brutto. Szczegóły na gazetaolsztynska.pl.

at
Ranking regionalny: >>> Dziewczyna Lata 2018

REGULAMIN:[/b] W konkursie na Dziewczynę Lata 2018 mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia. Zgłoszenie może przysłać wyłącznie osoba pełnoletnia. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zameldowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na terenie danego powiatu mogą uczestniczyć osoby zameldowane na terenie danego powiatu.

E-mail powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu” • dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, data urodzenia • numer telefonu kontaktowego • zdjęcie • w temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2018.

Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Zdjęcie powinno być wyraźne i czytelne. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatek i opublikowania wyników.

Zdjęcia zgłoszone w nieprawidłowy sposób nie będą brały udziału w konkursie. Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elblągu tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie. Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

GŁOSOWANIE POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. AsdKiller #2544330 | 77.253.*.* 27 lip 2018 00:32

  Najgorszy paszczur wrzuci zdjęcie bez makijażu: malowanych brwi, rzęs, szminek, brasoletek specjalnie wywalonych łap, kolczyków jak u krowy w uchu, itp. itd. - ZAGŁOSUJĘ i namówię swoich 50 kolegów na to samo.... nawet im zapłacę, by któraś się odważyła na takie coś. Wole naturalne piękno, niż szpecenie się wstrętnymi dodatkami i świecenie sztuczną " URODĄ "...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Misiek #2544312 | 89.228.*.* 26 lip 2018 23:31

  Trzeba przyznać że niezła ta Izabela.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Zakochany #2544310 | 89.228.*.* 26 lip 2018 23:25

  Jaka ona piękna.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. ZONK #2543823 | 77.98.*.* 26 lip 2018 11:54

  Fajna ta Izabellllllaaa.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. naiwne dziewuchy #2543778 | 37.47.*.* 26 lip 2018 10:40

  Co za ograniczenia wiekowe. Może warto zrobić "Kobieta lata" 30+ 100lat. Choć zbitek słów jest dwuznaczny.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (10)