środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany na lotnisku w Szymanach

2018-01-29 18:32:55 (ost. akt: 2018-01-29 18:39:00)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W ciągu minionych 6 dni (23-28.01) zatrzymano 6 osób poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych są m. in. Rosjanie.

Na lotniczym przejściu granicznym Mazury funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie zatrzymali Polaka poszukiwanego za przestępstwo z art. 178a §1 kk. Mieszkaniec powiatu gliwickiego przyleciał do Polski 23 stycznia i w trakcie sprawdzania dokumentów tożsamości, funkcjonariusz SG potwierdził, że 40-latek poszukiwany jest listem gończym. Sąd Rejonowy w Bytomiu zarządził doprowadzenie obywatela RP do aresztu śledczego celem odbycia kary 25 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został przekazany policjantom ze Szczytna.

Tego samego dnia zatrzymano 2 kobiety poszukiwane przez polskie sądy. 35-letnią Rosjankę zatrzymali funkcjonariusze z PSG w Bezledach na kierunku przyjazdowym do Polski. Natomiast 49-letnią mieszkankę Malborka zatrzymali na kierunku wyjazdowym z RP funkcjonariusze SG na drogowym przejściu granicznym w Gronowie. Osoby po uregulowaniu zaległości ruszyły w dalszą podróż.

24 i 26 stycznia na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach zatrzymano mieszkanki Kaliningradu, które poszukiwał Sąd Rejonowy w Bartoszycach. 47-letnie kobiety opłaciły zaległą karę grzywny i dalej kontynuowały podróż.

27 stycznia funkcjonariusze z PSG w Bezledach w trakcie sprawdzania dokumentów podróży obywatela Rosji ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez bartoszycki sąd. Okazało się, że 25-latek również nie uregulował zasądzonej kary. Podróżny uiścił zaległą kwotę i wjechał do Polski.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. angela gonzalez #2588435 | 41.85.*.* 25 wrz 2018 11:21

  WITAJ WSZYSTKO Wielka jest moja radość z tego, że przyjechałem świadkiem, że Iwan Dariusz Zostałem poproszony o pożyczkę w wysokości 6000 i nie okłamuję cię, kiedy rozmawiam z tobą, dziś rano sprawdziłem swoje konto i odkryłem, że 6000 zostało faktycznie przeniesionych na moje konto. To właśnie ta radość, która ożywia mnie, świadczy dziś rano o tym wspaniałym Panu, który pozwolił mi znaleźć mi radość, którą dawno temu straciłem. Ci, którzy są w potrzebie, już nie szukali daleko, skontaktowałem się z nim, oto jego adres e-mail: iwaniukdariusz1234@gmail.com WHATSA PP 0022 960 495 638

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Abigail Diana #2529406 | 185.107.*.* 2 lip 2018 16:49

  Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwidel oans@hotmail.com. Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) . myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuła się żywa po złożeniu wniosku Dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, zamiast tego rzucili mnie i wyszli jestem sfrustrowany, dopóki znajomy nie przedstawi mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services (z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) , który obiecał mi pomóc z pożyczką i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia, miał wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznam Martina Luciano, który naprawdę pomógł mi z pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. więc jeśli szukasz legalnej pożyczki lub finansowania swoich projektów, radzę skontaktować się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com i będziesz zadowolony.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. CHRISTIAN DAVID SONG #2519498 | 185.236.*.* 15 cze 2018 07:16

  OFERTA POŻYCZKA SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ Pożyczki pieniężne osobiste, pilne, natychmiastowe, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, zakupu samochodów, zakupu roweru, stworzenia własnej firmy, dla własnych potrzeb? Już się nie martwisz. Dajemy pożyczki osobiste w wysokości od 5 000 do 15 000 000 EUR, przy 3-procentowym oprocentowaniu kuponu niezależnie od kwoty. Proszę podać w swoich wnioskach kredytowych dokładną kwotę, którą chcesz i datę. Proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania osobistych pożyczek: email: infosunloanservice24@gmail.com         POZDROWIENIA MR: CHRISTIAN DAVID SONG wypożyczalnia kredytów hipotecznych KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com WHATS-AP P KONTAKT +919108281664

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. DAVID SONG #2499942 | 104.129.*.* 12 maj 2018 09:34

  Pożyczki osobiste, pilne, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla swojego domu, swojej firmy, na zakup samochodów, na zakup samochodów rower, do stworzenia Twojej firmy, do Twoich osobistych potrzeb? Nie martwisz się Zapewniamy pożyczki osobiste o wartości od 5 000 do 15 000 000 euro, przy stopie kuponu 3%, niezależnie od wartości. Powiedz nam w żądaniu pożyczki, jaką dokładnie kwotę chcesz i datę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać osobiste pożyczki: email: (infosunloanservice24@gmail.com) BEST REGARD :: DAVID SONG KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com WHATS-AP P KONTAKT +917812004179

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. MARIAN NELSON #2429876 | 197.210.*.* 30 sty 2018 20:10

  pożyczka! pożyczka!! pożyczka!!! Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która zapewnia pożyczki na całe życie. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i wiele innych. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie wyglądasz już tak, jakbyśmy byli tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że zapewniamy niezawodną i pomocną pomoc, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci pożyczkę. Następnie wyślij do nas e-mail na adres: (mariannelson2012@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (9)