Quantcast

Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

STRATEGIE SOCIAL MEDIA

2018-01-11 10:00:00 (ost. akt: 2018-02-12 23:15:59)

Prowadzisz własną firmę lub zajmujesz się sprzedażą i marketingiem? To znaczy, że z social media to Twój największy przyjaciel! Dzięki wyjątkowemu szkoleniu, które poprowadzi Rahim Blak, dowiesz się, jak tworzyć skuteczne strategie social media!


http://m.wm.pl/2018/01/orig/olsztyn-rahim-blak-442552.jpg


Szkolenie poprowadzi Rahim Blak, CEO agencji social media. Jako przedsiębiorca koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie i ze sprzedaży na WSEI w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać w formularzu, oddzwonimy.

Gdzie? - Olsztyn, ul. Artyleryjska 3F
Kiedy? - 1 lutego 2018, od 9:00 do 16:45
Dla kogo? - dla każdego, kto zajmuje się marketingiem w firmie lub pasjonuje się social media
Czy warto? - TAK!!!

U W A G A:
TERAZ SPECJALNA PROMOCJA - WRAZ Z UDZIAŁEM W SZKOLENIU OTRZYMASZ KAMPANIĘ INTERNETOWĄ W POSTACI ARTYKUŁU SPONSOROWANEGO WRAZ Z PROMOCJĄ W SOCIAL MEDIA.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB