Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Gwiazda nie zapomina o Mikołajkach, swoim rodzinnym mieście

2017-09-19 20:00:04 (ost. akt: 2017-09-19 21:22:11)
Magdalena Bieńkowska

Magdalena Bieńkowska

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Magdalena Bieńkowska, pochodząca z Mikołajek Miss Polski 2015, intensywnie przygotowuje się do udziału w konkursie Miss World 2017. Gwiazda lubi spędzać W Mikołajkach czas wolny od pracy. I podkreśla, że bardzo ceni sobie prywatność.

Modelka Magdalena Bieńkowska zapewnia, że mimo popularności pozostała tą samą osobą, którą była dwa lata temu. Obecnie, po krótkim wakacyjnym odpoczynku, intensywnie przygotowuje się do udziału w konkursie Miss World 2017.

Tytuł najpiękniejszej Polki Magdalena Bieńkowska otrzymała w grudniu 2015 roku. Miała wówczas 22 lata. Modelka zapewnia jednak, że mimo młodego wieku, w jakim wkroczyła w świat show-biznesu, uniknęła pułapek popularności. Twierdzi, że pozostała tą samą dziewczyną, co 2 lata temu, a rozgłos wokół jej osoby nie uderzył jej do głowy.

— Mam wrażenie, że tak bardzo nie pochłonął mnie ten świat, nie rozdzielam tego. Jestem tą samą osobą i na ściance, i w życiu prywatnym – mówi Magdalena Bieńkowska.

Pochodząca z Mikołajek Miss Polski 2015 jest mocno związana ze swoją rodziną i przyjaciółmi i nie ograniczyła kontaktów z nimi po zdobyciu korony najpiękniejszej Polki.

– Staram się mieć z nimi jak najlepszy kontakt, bo wiem, że ścianka ścianką, ale najważniejsze są relacje z osobami, na których nam zależy, i zawsze o nich dbam – mówi Magdalena Bieńkowska, która zapewnia, że bardzo ceni sobie prywatność.

Gwiazda nie zapomina również o rodzinnym mieście. W wywiadach niejednokrotnie zachwalała zalety Mikołajek jako mazurskiego ośrodka turystycznego, sama chętnie spędza tam czas wolny od pracy. Właśnie na Mazurach odpoczywała minionego lata po powrocie z kontraktu w Mediolanie.
– Poodpoczywałam w domku, trochę pożeglowałam, dałam sobie miesiąc wakacji, ale ruszyły przygotowania do Miss World. Lecę już za miesiąc, zrobiło się intensywnie i wzięłam się do roboty – mówi Magdalena Bieńkowska.

W 2016 roku modelka reprezentowała Polskę na konkursie Miss International, który odbywał się w Japonii. Znalazła się wówczas w ścisłym finale. Bieńkowska jest usatysfakcjonowana dobrym wynikiem uzyskanym na tak ważnym konkursie, nie ukrywa jednak, że jej prawdziwym marzeniem jest udział w wyborach Miss World. Jest przekonana, że jest to nie tylko najstarszy, bo odbywający się od 1951 roku, lecz także wciąż najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie.

– Dwa lata temu, gdy dostałam koronę, były jakieś zawirowania i nie mogłam jechać, w tym roku dostałam taką szansę, przygotowuję się bardzo intensywnie, ogromnie się cieszę, że na ten konkurs jadę – mówi Magdalena Bieńkowska.
Tegoroczny konkurs Miss World odbędzie się 18 listopada w chińskim mieście Sanya. Będzie to 67. edycja wyborów najpiękniejszej kobiety świata, w której do rywalizacji stanie 90 kandydatek do korony.
Newseria.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xD #2339102 | 37.98.*.* 29 wrz 2017 08:12

  Gwiazda dobre xD

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Takitam #2331834 | 94.254.*.* 20 wrz 2017 09:41

  Życzę sukcesu. Niech sława urody kroczy wraz z mądrością i skromnością.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Ols #2331747 | 109.243.*.* 20 wrz 2017 07:54

  Gwiazda haha.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz