Quantcast

Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Warsztaty ppp w Olsztynie

2017-05-17 17:18:07 (ost. akt: 2017-05-17 17:26:20) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum OPNT

Warsztaty poświęcone efektywności energetycznej dla osób reprezentujących samorządy oraz inne zainteresowane tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego.

Urząd Miasta w partnerstwie z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Związkiem Gmin Warmińsko-Mazurskich zapraszają na jednodniowe warsztaty ppp z zakresu efektywności energetycznej. Warsztaty odbędą się w czwartek (25 maja) o 9:00 w siedzibie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

- W pierwszej części spotkania przedstawione zostaną praktyczne założenia projektów ppp, ścieżki wdrażania projektów krok po kroku oraz plany miasta Olsztyna związane z wykorzystaniem formuły ppp - mówi Radosław Szcześniak  z Instytutu Partnerstwa Publiczno - Prywatnego. - W dalszej części przedstawimy jak w formule ppp przeprowadzić projekty z zakresu efektywności energetycznej  - modernizacji infrastruktury użyteczności publicznej - dla projektów termomodernizacyjnych oraz oświetleniowych. Na zakończenie warsztatów planowana jest krótka debata z uczestnikami o możliwościach realizacji konkretnych projektów oraz lunch połączony z konsultacjami.

Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Pełny program wydarzenia dostępny tutaj . Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony na stronie instytutu.

Instytut PPP to pierwsza w Polsce organizacja specjalizująca się w zagadnieniu partnerstwa publiczno-prywatnego. Jej misją jest pomaganie zarówno podmiotom publicznym jak i partnerom prywatnym w udanej realizacji projektów typu ppp. Cel ten realizuje m.in. poprzez edukowanie w zakresie ppp, specjalistyczne doradztwo oraz szereg aktywności obliczonych na upowszechnianie i doskonalenie modelu ppp, które podejmuje zarówno w kraju jak i zagranicą.

>>> Więcej o wydarzeniu tutaj
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mama #2249370 | 178.36.*.* 21 maj 2017 00:27

    Niezla sciema.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz