Quantcast

Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Baw się dobrze, pomagając!

2017-04-12 05:01:00 (ost. akt: 2017-04-13 12:40:05) Artykuł sponsorowany

22 kwietnia warto przyjechać do Butryn pod Olsztynem. Dlaczego? Są co najmniej dwa powody — mnóstwo zabawy i okazja do pomagania innym. A to wszystko w ramach charytatywnego Pikniku Bartbo, który już po raz szósty odbędzie się na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” pod patronatem Gazety Olsztyńskiej.

Jakie atrakcje czekają na uczestników charytatywnego pikniku? — Zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye i cała masa kolorowych dmuchańców, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania — wymienia Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo. — Dorośli mogą liczyć na porządną dawkę emocji podczas zabawy w parku liniowym czy na quadach. Najmłodszych z pewnością ucieszą zabawy w kolorowych kulkach i na placu zabaw.  Do rockandrollowej zabawy zachęci uczestników zespół BE FREE ze Szczytna. Na uczestników czekają też niespodzianki od partnerów imprezy, klubu sportowego Berkut Arrachion Olsztyn, Sylwetka Fitness Club, zumba kids w wykonaniu Fit & Fun Dance Kids.

To i wiele więcej będzie do dyspozycji tych, którzy wezmą udział w Pikniku Bartbo w Butrynach. Dzieci skorzystają z tych atrakcji za darmo, a dorośli? Wystarczy, że wrzucą do puszki 5 złotych, ale można i warto więcej, bo cel jest szczytny — pomoc podopiecznym Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

— To impreza jedyna w swoim rodzaju. Atmosfera jest co roku naprawdę wyjątkowa, czuje się tę radość zabawy, połączoną z radością pomagania – mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, Dyrektor Zarządzająca Fundacji Przyszłość dla Dzieci. – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Bartbo, bo dzięki tej akcji nasze dzieci mogą otrzymać odpowiednią rehabilitację i leczenie.
Poprzednie edycje imprezy pokazały, że potrafimy się bawić, jednocześnie pomagając. W ubiegłym roku padł rekord liczby uczestników i rekord kwoty, jaką udało się zebrać na pomoc potrzebującym dzieciom.
Jak przyznaje Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo, działanie charytatywne jest niejako wpisane w działanie firmy.

— Pomaganie zawsze leżało w naturze naszego przedsiębiorstwa, bo takie jest właśnie nastawienie właścicieli Bartbo, Kamili i Bartosza Boguckich. Praktycznie od początku naszej działalności chętnie pomagaliśmy w różnych akcjach społecznych i charytatywnych, aż wreszcie dojrzeliśmy do tego aby samemu być inicjatorem jakiejś większej akcji dobroczynnej — mówi.

Piknik Bartbo to fantastyczne połączenie dobrej zabawy i okazji do niesienia pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna. Zatem nie zastanawiaj się i już dziś zarezerwuj sobie 22 kwietnia, żeby tego dnia zjawić się na festynie w Butrynach. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Bartbo.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB