Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Numer 1 na Youtube w regionie!

2017-03-21 00:00:00 (ost. akt: 2017-03-20 12:40:41)

Według najnowszego Video Marketing raportu (luty 2017), przeprowadzonego przez Muse, kanał Gazety Olsztyńskiej na youtube uzyskał najwięcej wyświetleń na Youtubie w porównaniu do innych informacyjnych kanałów w regionie.

Jesteśmy również w pierwszej dziesiątce wśród ogólnopolskich wydawnictw w kategorii wyświetleń - dokładnie na 7 pozycji. “Luty ze względu na rzadko występujące w nim święta, rocznice czy kolejne wybory prezydenckie, to dla branży prasowej wdzięczny miesiąc dobrze pokazujący faktyczny stan zaangażowania czytelników poszczególnych pism” - czytamy w raporcie.

— Kanał Gazety Olsztyńskiej na Youtube założyliśmy w 2008 roku, ale tak naprawdę dopiero od 2012 roku zaczęliśmy mocno go rozwijać. Przez ten czas opublikowaliśmy niemal 9 tysięcy materiałów video, które zanotowały ponad 16,6 miliona wyświetleń — mówi Michał Orłowski, szef redakcji internetowej Gazety Olsztyńskiej — Niemal każdego dnia publikujemy jakiś materiał video na naszych stronach. W sumie każdego miesiąca publikujemy już około 100 nowych materiałów video różnego typu, od mini reportaży, poprzez relacje z wydarzeń i materiałów bez komentarza.

Zespół telewizji Gazety Olsztyńskiej pracuje obecnie nad kilkoma stałymi programami i rozwojem studia. Będzie też więcej relacji na żywo z miejsc zdarzeń. Zapraszamy do śledzenia nas na Youtube!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także