Quantcast

Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Porwali go, wywieźli do lasu i żądali pieniędzy. Wpadli podczas akcji antyterrorystów [FILM]

2017-03-14 10:07:36 (ost. akt: 2017-03-14 09:58:33)

Autor zdjęcia: KWP w Olsztynie

Trzech mieszkańców powiatu bartoszyckiego, miało siłą pozbawić wolności pokrzywdzonego, a następnie zażądać pieniędzy. Przed weekendem (9.03) zatrzymała ich olsztyńska policja. Mężczyznom grozi nawet 10 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu (06.03), do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie przyszedł pokrzywdzony, który poinformował, że dwa dni wcześniej, trzech nieznanych mu mężczyzn groziło mu pozbawieniem życia. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna został porwany, a następnie wywieziony kilka kilometrów poza miasto. Tam trzech podejrzanych: Marcin K., Krystian K. oraz Jarosław N. zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy. Mężczyźni w trakcie rozmowy grozili mu, wyzywali i bili po twarzy.


Zgłaszający zapamiętał markę pojazdu oraz cząstkowe numery rejestracyjne pojazdu. Od tej pory, olsztyńscy policjanci prowadzili zakrojone na szeroką skalę czynności operacyjne, nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Bartoszycach.

Ze względu na przeszłość podejrzanych, (tj. Marcin K. - wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, Krystian K. – przestępstwa narkotykowe), podjęto decyzję o zatrzymaniu sprawców przy użyciu policjantów z Sekcji Antyterrorystycznej z Olsztyna.

9 marca na jednej z ulic w Bartoszycach, antyterroryści używając m.in. granatów hukowych, zatrzymali trzech mieszkańców Bartoszyc, podejrzewanych o popełnienie tych przestępstw. Jeszcze tego samego dnia, cała trójka została przewieziona do policyjnych aresztów.

Dzień później, podejrzani zostali przewiezieni do bartoszyckiej prokuratury, gdzie złożyli wyjaśnienia w sprawie. Marcin K., Krystian K. oraz Jarosław N. częściowo przyznali się do zarzucanych im czynów. Policjanci wraz z prokuraturą wnioskowali do sądu o trzymiesięczny areszt.

10 marca sąd przychylił się do wniosku i mieszkańcy powiatu bartoszyckiego trafili do aresztu. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP w Olsztynie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (20) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zwykle durnie #2209601 | 83.9.*.* 26 mar 2017 12:51

  Hahaha!! Kinder mafia!! Aż szkoda gadać co te koziołki matołki i inne misie uszatki mają w głowie!! Hihihihi!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. miejscowy #2202753 | 31.0.*.* 16 mar 2017 06:24

  Przecież to zwykłe szczawiki, małe siusiaki, które nic nie potrafią i najwyraźniej naoglądali się za dużo filmów... żal ale na głupotę nie ma lekarstwa...

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ?? #2202538 | 89.228.*.* 15 mar 2017 15:09

  I po takich w więzieniach hodować zamiast przywrócić karę śmierci i w blasku prawa utylizować. Taniej , sensowniej , szybciej i skuteczniej . Nie trzeba wielokrotnie łapać, sądzić , raz wyhuśtać recydywy po sprawie, Ustalić limit wyroków powiedzmy jedna lub dwie szanse życiowe na popełnienie błędu i wystarczy jak drugi raz albo trzeci coś wywija to uznać zgodnie z logiką że niereformowalny i nie ma co leczyć, uprawiać szamaństwo mitu resocjalizacji tylko trwale eliminować ze społeczeństwa i się patologie wyczyści nie będzie się mnożyć , nie będzie demoralizować innych. Sposób prosty i znany od wieków . Jaki mądry gospodarz hoduje sobie chwasty w uprawie żeby niszczyły mu wartościowe plony ? Wyrywa i po sprawie. To paranoja żeby takie bezużyteczne szkodliwe jeszcze podlewać i dbać bardziej niż o całą pożyteczną uprawę. System wypaczony do granic obłędu to taki w którym o takich dba się niczym o najcenniejsze dobro narodowe

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. assss #2202241 | 88.156.*.* 15 mar 2017 01:06

  Na filmku widać jak drugi gangster próbuje się pozbyć materiału DNA spod paznokci ;D

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Sony #2202233 | 31.0.*.* 14 mar 2017 23:37

   Niestety sporo takich nierobów,degeneratów.... Nawet nie wiem jak takie zera nazwać! Po cholerę takie zera żyją! Takie nic nie warte zera to tylko zakopać.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (20)