Piątek, 29 maja 2020. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

W Gazecie jak w życiu: strasznie i pięknie

2017-02-12 21:00:00 (ost. akt: 2017-02-12 22:34:30)
Policjanci prowadzą matkę dziecka

Policjanci prowadzą matkę dziecka

Poniedziałkowy (13.02.2017) numer "Gazety Olsztyńskiej" to nie tylko informacje o tym, co się zdarzyło lub zdarzy, ale także raport na temat postrzegania seksu przez Polaków.

Tragedia na jednym z olsztyńskich osiedli. Nie żyje 1,5-miesięczne niemowlę. Matka trafiła do aresztu. Ta wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Kto zawinił? Co stało się w czterech ścianach? Czy kolejne dni dadzą odpowiedzi na te pytania?
W Gazecie mamy także inne wymiary życia. Na przykład kwestia medycznej marihuany, o której mówił podczas pobytu w Ostródzie Piotr "Liroy" Marzec. Co powiedział? Zapraszam do lektury poniedziałkowej Gazety.
Jak się zakończyła historia psów, które straciły pracę na osiedlowym parkingu? Czy znalazły nowe domy?
I nasz poniedziałkowy raport: przyglądamy się najnowszej analizie profesora Zbigniewa Izdebskiego na temat seksualności Polaków. Profesor pokazuje, jak ta sfera naszego życia zmieniła się w ciągu ostatnich dwudziestu lat. A zmieniło się sporo, do czego przyczynił się choćby internet i styl życia.
Przedsiębiorców z pewnością zainteresuje obszerna relacja gali "Kosynierów przedsiębiorczości". Jak stwierdził jej organizator: dziś polski przedsiębiorca jest takim współczesnym kosynierem.
Polecam
Beata Brokowska
redaktor wydania

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także