Quantcast

Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Żagle Warmii i Mazur rozdane

2016-11-05 12:39:40 (ost. akt: 2016-11-05 19:19:49)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Najlepsze regionalne produkty i usługi dostały Żagle Warmii i Mazur, nagrody marszałka województwa warmińsko-mazurskiego. Gala odbyła się w piątkowy wieczór w olsztyńskim planetarium.

Nagrodę publiczności, czyli czytelników „Gazety Olsztyńskiej” i "Wyborczej Olsztyn" oraz internautów, otrzymała stanica wodna Ach! Mazury w Mikołajkach Jerzego Marcina Banata. To ośrodek nad Jeziorem Mikołajskim, na którego terenie stoją drewniane domki. Znajduje się tam również pole namiotowe. Stanica dostała ponad 13,5 tysięcy głosów w głosowaniu internetowym i kuponowym.


W konkursie "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" nagrody dostali: w kategorii produkt: I miejsce Mazurskie Miody Bogdan Piasecki w Tomaszkowie
za Bairille Honey Distillate; wyróżnienie Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Spółka Jawna za proparkiet-parkiet dwuwarstwowy.
W kategorii produkt lokalny: I miejsce Pasieka PUCER Dariusz i Małgorzata Pucer w Pastwiskach za miód nektarowy lipowy z mazurskiej pasieki ekologicznej, wyróżnienie: Z.P.H. Mark Marzanna Kiezik w Giżycku za sękacz mazurski.
W kategorii usługa: I miejsce Pałac i Folwark Galiny w Galinach za hotelarstwo i gastronomię, wyróżnienie: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie za kraniotomia z wybudzeniem śródoperacyjnym, która minimalizuje ryzyko pooperacyjnych deficytów neurologicznych.

red.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. same #2107224 | 89.228.*.* 6 lis 2016 12:59

    szfagry

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Heh #2106701 | 88.156.*.* 5 lis 2016 14:33

    co gala to to samo... Dajemy ale za co komu i dlaczego... aby dać. Ha ha ha...

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz