Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Zaginieni mieszkańcy Warmii i Mazur. Rozpoznajesz któregoś z nich?

2016-11-04 19:30:00 (ost. akt: 2016-11-04 16:16:21)

Autor zdjęcia: policja.pl

Na liście osób zaginionych na Warmii i Mazurach znajduje się ponad 50 osób. Być może dzięki wspólnym działaniom uda się odnaleźć któregoś z nich.

Policyjne baza osób zaginionych pękają w szwach. Wśród ponad 1300 nazwisk, niestety znajdują się również mieszkańcy lub ludzie powiązani z województwem warmińsko-mazurskim. By przynajmniej w drobnym stopniu pomóc służbom i rodzinom w poszukiwaniach, poniżej prezentujemy galerię zdjęć i informacje dotyczące zaginionych:Zobacz także: Zaginieni mieszkańcy Warmii i Mazur. Pomóż ich odnaleźć! Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu. Policyjna baza osób zaginionych pęka w szwach. Niestety wśród znajdujących się tam nazwisk, są również te należące do mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego....
Zaginięcia osób należy zgłaszać osobiście w najbliższej jednostce policji. Bardzo pomocne w poszukiwaniach jest posiadanie zdjęcia osoby zaginionej.

Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu tych osób, skontaktuj się z najbliższą komendą policji lub zadzwoń pod numery alarmowe: 997 i 112.


Cała baza zaginionych dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej Komendy Głównej Policji.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB