Niedziela, 7 czerwca 2020. Imieniny Ariadny, Jarosława, Roberta

Ostróda centrum Mocy i Zdrowia

2016-09-22 00:00:00 (ost. akt: 2016-09-22 10:15:51)

W pierwszy weekend października hale ostródzkiego Expo Mazury zapełnią się dobrą energią dzięki pierwszej edycji Festiwalu Mocy i Zdrowia.

Jesień to doskonały czas na pracę nad swoim samopoczuciem oraz zaplanowaniem swojej przyszłości. Chcesz wiedzieć co czeka Cię w przyszłym roku? Czujesz spadek energii w związku z nadchodzącą jesienią? Chciałabyś kontynuować program naprawiania swojego zdrowia również przez ciężkie miesiące jesienno- zimowe?

Jeszcze kilka lat temu medycyna alternatywna były w Polsce traktowane z przymrużeniem oka. W ostatnim czasie widzimy jednak odwracalny trend. Dużą rolą odgrywa w tym nauka a konkretnie badania, wskazujące na trafność diagnoz i kuracji stosowanych przez specjalistów od medycyny naturalnej, co w powiązaniu z wielokrotnie udowadnianym powiązaniu medycyny konwencjonalnej z koncernami farmaceutycznymi sprawia , że szukamy bardziej naturalnych rozwiązań dla naszego organizmu.

Szukając atrakcyjnych dla odbiorcy wydarzeń targowych zauważyliśmy coraz większe zainteresowanie tematyką medycyny alternatywnej oraz szeroko pojętej astrologii. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Festiwal Mocy i Zdrowia. Podstawą wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu i czasie przedstawicieli branży ezoterycznej, specjalistów od medycyny naturalnej, ekspertów z zakresu bioenergoterapii oraz przedstawicieli mediów branżowych – zaznacza menadżer wydarzenia Magdalena Zielińska- Festiwal Mocy i Zdrowia to doskonała okazja dla naszych wystawców do przedstawienia w oferty produktowej i usługowej potencjalnym klientom a dla odwiedzających do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży i przygotowania swojego organizmu do zimy.

Warsztaty jogi, biomasaże, konsultacje medyczne u światowej sławy bioenergoterapeutów, ziołolecznictwo, spotkania ze specjalistami z zakresu ezoteryki- to wszystko oraz wiele innych atrakcji czeka na was w te dwa magiczne dni. Festiwal to pierwsze tego typu wydarzenie na tak szeroką skale organizowane w Polsce północno- wschodniej.

Polub nas na Facebooku: