Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Tankuj taniej na stacji MOYA w Olsztynie!

2016-09-14 00:00:00 (ost. akt: 2016-09-13 14:39:02) Artykuł sponsorowany

Sprawdzone paliwo, karty rabatowe dla każdego i program flotowy dla biznesu, atrakcyjne promocje i apetyczna oferta gastronomiczna – wszystko to czeka na klientów stacji paliw MOYA w Olsztynie, przy ulicy Armii Krajowej 2 (skrzyżowanie z Al. Warszawską).

MOYA to największa, niezależna sieć stacji paliw w Polsce, o 100% polskim kapitale, należąca do spółki Anwim S.A. Sieć powstała w roku 2009, dzisiaj liczy już 120 obiektów w całym kraju, a w ciągu najbliższych 3 lat podwoi swój stan posiadania.

Stacja sieci MOYA w Olsztynie działa już od dwóch lat, w ostatnich miesiącach przeszła jednak gruntowną modernizację, by ponownie obsługiwać kierowców w jeszcze wyższym standardzie.

Taniej!
MOYA jako jedyna sieć w Polsce wszystkim swoim klientom proponuje stałe rabaty na paliwo! Wystarczy posiadać kartę MOYA VIP (otrzymać ją można bezpłatnie na miejscu), by za każdym razem, na wszystkich stacjach sieci MOYA w całej Polsce tankować taniej – o 5 groszy na litrze benzyny lub oleju napędowego, oraz o 2 grosze w przypadku LPG, w stosunku do ceny widocznej na pylonie.

Na jeszcze większe rabaty, a przy tym warunki handlowe dopasowane do indywidualnych potrzeb, liczyć mogą przedsiębiorcy, którzy przystąpią do flotowego programu MOYA Firma. Przewoźników przekonać mogą też atrakcyjne lokalizacje stacji w całej Polsce czy bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w trybie on-line. Na stacjach sieci MOYA uznawane są także karty flotowe UTA, DKV, BZA, EuroWag i IQ Card.

Więcej mocy!
Olsztyńska stacja MOYA w swojej ofercie, obok benzyny 95 i oleju napędowego, posiada uszlachetniony diesel ON Moya Power. To wyjątkowe paliwo, którego formułę specjalnie dla sieci MOYA opracował krakowski Instytut Nafty i Gazy. ON MOYA Power wykazuje właściwości czyszczące silnik, natomiast testy potwierdziły, że jego regularne stosowanie zmniejsza spalanie i zwiększa moc silnika.

Wszystkie paliwa dostępne na stacjach MOYA pochodzą z legalnego źródła i są regularnie badane w ramach programu kontroli jakości TankQ. Co więcej, sieć MOYA od lat postuluje i popiera działania, zarówno rządu, co branży paliwowej, mające na celu zlikwidowanie szarej strefy i uszczelnienie systemu podatkowego.

W przeciągu najbliższych dwóch tygodni stacja MOYA w Olsztynie oferować będzie także AdBlue z dystrybutora, co znacznie ułatwi tankowanie – zarówno samochodów ciężarowych, dostawczych, co SUV.

Smacznego!
Apetycznie prezentuje się oferta gastronomiczna Caffe MOYA. Klienci skosztować mogą aromatycznej, świeżo mielonej kawy, parzonej ze szlachetnych ziaren, w ekspresach ciśnieniowych identycznych z tymi używanymi w najlepszych kawiarniach. Na zgłodniałych kierowców czekają zaś gorące przekąski z mięsem od markowych dostawców: hot-dogi, kanapki grillowane, zapiekanki w kilku smakach, trójkątne kanapki, bagietki, a także słodkości -wypiekane na miejscu ciastka w trzech smakach oraz kruche ciasteczka z miodem.

Kawę i przekąski można zabrać ze sobą, albo skonsumować na miejscu, korzystając z komfortowej strefy gastronomicznej wewnątrz budynku stacji, z darmowym dostępem do sieci wi-fi, by spokojnie przejrzeć swój laptop, tablet czy smartfon.

ANGRY BIRDS tu są!

Na stacji w Olsztynie, jak w całej sieci MOYA, trwa niesamowita promocja ANGRY BIRDS! Oryginalne maskotki bohaterów popularnej gry komputerowej można nabyć z rabatem 70%, biorąc udział w równie prostym, co atrakcyjnym programie kolekcjonerskim. Za każde wydane na stacji 50 zł klienci otrzymują 1 punkt (wyjątkiem są wybrane produkty z logo MOYA – tu 1 pkt przysługuje już za wydane 10 zł; oraz płatności kartami flotowymi, w których 1 pkt otrzymuje się za 200 zł). Wystarczy tylko 5 punktów, by zdobyć super rabat na niepowtarzalne maskotki!

Gdzie znajdziesz stację MOYA w Olsztynie?
Stacja MOYA położona jest przy ul. Armii Krajowej 2, przy skrzyżowaniu z Aleją Warszawską (stacja znajduje się po prawej stronie, jadąc w kierunku Osiedla Grunwaldzkiego). Kierowcy przy okazji tankowania, mogą także odkurzyć wnętrze auta lub sprawdzić ciśnienie powietrza w kołach.


Stacja czynna jest przez całą dobę. Przyjazna obsługa stacji zaprasza wszystkich zmotoryzowanych!Polub nas na Facebooku: