Quantcast

Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Bartek Wrona: Nigdy z chłopakami na poważnie nie rozważaliśmy reaktywacji "Just 5"

2016-04-01 20:04:25 (ost. akt: 2016-04-01 17:10:53)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Bartek Wrona w drugiej połowie lat 90. współtworzył popularny w Polsce boysband "Just 5", który wyśpiewał takie hity jak "Kolorowe sny" czy "Przebój roku". Później rozpoczął karierę solową. Co robi teraz?

Pochodzi z Poznania. Gdy zaczynał karierę miał 15 lat! W 1997 roku wziął udział w castingu, w którym wyłoniono członków ekipy "Just 5" - boysbandu, którego piosenki bardzo szybko wdrapały się na szczyty list przebojów.

Grupa rozpoczęła działalność płytą „Kolorowe sny”. Na fali popularności "Just 5" z Bartkiem Wroną nagrał kolejne dwa albumy „Zaczarowany Świat” i „Cienie wielkich miast”. Niedługo później grupa przestała istnieć, a Wrona rozpoczął karierę solową, zgarniając kolejne wyróżnienia i nagrody.

Bartek Wrona: "Nigdy z chłopakami na poważnie nie rozważaliśmy reaktywacji Just 5. Gdybyśmy wrócili po tylu latach, uznano by to tylko za skok na kasę."

Czym teraz zajmuje się Bartek Wrona? Jak ocenia swoją karierę i losy "Just 5"? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, znajdziecie w rozmowie Rafała Bieńkowskiego, która ukaże się w sobotnim wydaniu "Gazety Olsztyńskiej" - dostępnym również w formie elektronicznej na KupGazete.pl.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także