Czwartek, 26 maja 2016. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Białe, kolorowe i... plastikowe. Tak prezentują się Wasze choinki!

2015-12-27 15:30:59 (ost. akt: 2015-12-27 15:53:16)
Choinka w Bibliotece Publicznej w Bisztynku

Choinka w Bibliotece Publicznej w Bisztynku

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

— W tym roku udało mi się zrobić wszystkie ozdoby choinkowe własnoręcznie! — cieszyła się nasza czytelniczka i przesyła kilka zdjęć swojego świątecznego drzewka. Zobacz piękne drzewka czytelników!

O ile święta już za nami, to o cudownych chwilach przeżytych z rodziną i przyjaciółmi przypominać nam będzie m.in. choinka. W ciągu ostatnich kilku dni, nasza galeria wzbogaciła się o kilka nowych zdjęć przystrojonych drzewek.

Wy też możecie pochwalić się swoją choinką! Prześlijcie zdjęcia pod adres internet@gazetaolsztynska.pl lub załadujcie je bezpośrednio do naszej otwartej galerii. Instrukcja znajduje się w ramce pod zdjęciami w galerii.Ludzie na całym świecie prześcigają się z pomysłami na wyjątkową choinkę, a zdjęcia udostępniają w mediach społecznościowych. Wybraliśmy kilka najciekawszych tweetów:

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ