Wtorek, 7 kwietnia 2020. Imieniny Donata, Herminy, Rufina

Nagraj film i pojedź do Brukseli

2015-11-13 09:56:02 (ost. akt: 2015-11-13 22:04:37)

Autor zdjęcia: an

Eurodeputowana z okręgu Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego, prof. Barbara Kudrycka, zorganizowała konkurs filmowy dla młodzieży, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Brukseli i zwiedzanie Parlamentu Europejskiego.

Młodzi kręcą Unię – pod takim hasłem prof. Barbara Kudrycka, zorganizowała konkurs dla młodych ludzi z Warmii i Mazur oraz Podlasia. Aby w nim wygrać należy zebrać czteroosobową ekipę i wspólnie przygotować krótki film. Forma jest otwarta, ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Może to być filmik nagrywany telefonem komórkowym, albo profesjonalnym sprzętem. Ważny jest temat - powinien on dotykać dowolnej kwestii związanej z Unią Europejską w woj. Podlaskim lub Warmińsko-Mazurskim.

Termin zgłaszania filmów konkursowych upływa 20 listopada 2015. Wszystkie zgłoszenie trzeba wysyłać na adres prof. Barbary Kudryckiej. Filmy, które zostaną zakwalifikowane do następnego etapu biorą udział w głosowaniu internautów, a dwa z nich, z największą liczbą głosów, wygrywają i ich twórcy jadą do Brukseli na czterodniową wycieczkę.

Dodatkową nagrodą jest aż 8 kamer Polaroid Cube dla wszystkich uczestników 4 osobowych grup tworzących zwycięskie drużyny.

Regulamin konkursu na stronie >>>>

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wkurza mnie ta prosta rozkudłana baba #1857140 | 88.156.*.* 13 lis 2015 17:29

    No comment

    ! - + odpowiedz na ten komentarz