Akcja czyste rzeki i jeziora            

2015-06-03 16:37:48(ost. akt: 2015-06-03 17:33:17)

Autor zdjęcia: Archiwum PSP Iława

Po raz kolejny strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Iławie włączyli się w cykliczną akcje sprzątania rzek i jezior powiatu iławskiego.
Działania strażaków polegały głównie na sprzątaniu plaż i kąpielisk, które niebawem zaczną być oblegane przez miłośników letniego wypoczynku na wodą.
W tym roku oczyszczone zostały plaże w miejscowościach Kisielice, Witoszewo, Susz, Zalewo oraz dwa kąpieliska w Iławie. Oprócz pożytecznej pracy jaka ma na celu utrzymanie czystości i dbania o utrzymanie naturalnych warunków środowiskowych ważnym aspektem jest również zapewnienie bezpieczeństwa przyszłym użytkownikom plaż.
Nurkowie iławskiej sekcji doskonalili również swoje umiejętności, a śmieci jak co roku nie brakowało i nurkowie mieli pełne ręce roboty, zebrane „skarby” przekazane zostały służbom odpowiedzialnym za utrzymanie czystości na terenie poszczególnych gmin.
źródło; PSP IławaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sikawkowy #1748988 | 89.228.*.* 6 cze 2015 23:21

    Za moich czasów Straż Pożarna gasiła pożary. Dziś łapią psy i koty na drzewach, obsługują wypadki9 drogowe, wożą ciężarne kobiety do szpitala. Zajmują się wszystkimi zdarzeniami, ratującymi zdrowie i życie. BRAWO STRAŻACY!!!!!!!!!!!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5