Wspólnie biesiadowali

2015-03-18 16:02:20 (ost. akt: 2015-03-18 16:09:08)

Autor zdjęcia: Archiwum MGCK w Zalewie

Od wielu lat ósmego marca w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Zalewie odbywa się uroczyste podsumowanie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Z tej okazji Fryderyka Małachowska, dyrektor M-GCK wręczyła podziękowania i gratulacje wolontariuszom, sponsorom i  współorganizatorom XXIII Finału WOŚP w Zalewie.
— Spotkanie odbyło się w miłej, serdecznej atmosferze — mówią organizatorzy. — Na  powitanie wszystkie Panie otrzymały „słodki bukiecik". Natomiast na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z grup tanecznych oraz wokalistki z kółek zainteresowań M-GCK w Zalewie. Niespodzianką spotkania okazał się występ Marcina Felczaka, który uświetnił imprezę swoim pokazem tańca nowoczesnego, dedykując go wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet. Oprócz tego zespoły Suze i Jezioranki wykonały znane i lubiane przeboje zachęcając wszystkich do wspólnego biesiadowania.


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5