Choć miał zakaz i był pijany wsiadł na rower

2015-03-02 09:48:13 (ost. akt: 2015-03-02 09:56:37)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: http://www.sxc.hu

Policjanci z Wilcząt przerwali beztroską jazdę 46-letniemu cykliście. Funkcjonariusze szukali mężczyzny, w związku z wydanym przez sąd nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Zanim jednak 46-latek trafił za kraty, został dowieziony do jednostki policji. Podczas zatrzymania funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol, a badanie stanu trzeźwości wykazało, że jechał mając blisko 2 promile w organizmie.
Funkcjonariusze podczas swojej codziennie służby prowadzą szereg działań, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom. Do katalogu tych czynności możemy przypisać również realizację nakazów doprowadzeń do zakładów karnych czy aresztów śledczych. Policjanci interweniują dopiero wówczas, gdy dana osoba nie stosuje się do zaleceń sądu.

To właśnie dzięki funkcjonariuszom "ręka sprawiedliwości" dosięga także tych, którzy za wszelką cenę pragną uniknąć kary. Tak było i tym razem. Policjanci z Wilcząt, zgodnie z wydanym nakazem, poszukiwali 46-latka. Podczas służby w okolicach Czosnowa, zauważyli cyklistę. Kiedy jednak przystąpili do zatrzymania wyczuli od niego alkohol.

Z roweru 46-latek trafił wprost do jednostki policji, gdzie badanie stanu trzeźwości wykazało, że jechał mając blisko 2 promile w organizmie. Co więcej, z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ma aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 46-latek został doprowadzony do zakładu karnego. Teraz odpowie także za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości i pomimo orzeczonego zakazu.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. haha #1681292 | 159.205.*.* 4 mar 2015 18:39

  nie nauczycie się wieśniaki, ze nawet pijana osoba stwarza niebezpieczeństwo sobie jak i innym uczestnika ruchu... (bo chyba po łące nie jechał)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. był pijany wsiadł na rower #1679560 | 188.146.*.* 2 mar 2015 20:09

  a na co mial wsiąść?! na furmanke?

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5