Grekokatolickie Święta Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Nowicy

2015-01-12 11:36:17(ost. akt: 2015-01-12 11:38:55)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

W Szkole Podstawowej w Nowicy z okazji grekokatolickich Świąt Bożego Narodzenia wystawiono jasełka przygotowane przez uczniów klas II i III pod opieką pań: Elżbiety Gut, Ołeksandry Bednarz i Doroty Waldeck.
Szczególną uwagę przykuły występy uczniów uczęszczających na język ukraiński i niemiecki. Gromkimi brawami nagrodzono występy młodych muzyków z języka ukraińskiego, których występ był urozmaicony różnorakimi instrumentami muzycznymi. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na nie.

Po części artystycznej, dyrektor Marzena Wakieć podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła zaproszonym gościom i uczniom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Agnieszka Urbanowicz

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5