„My nie ćpamy my śpiewamy. Wszystkich chętnych zapraszamy”

2015-06-10 11:01:14(ost. akt: 2015-06-10 11:22:39)
Gimnazjaliści z Wielbarka zorganizowali happening „My nie ćpamy my śpiewamy”. W ten sposób wyrazili niechęć do dopalaczy, alkoholu, papierosów i narkotyków. Podczas spotkania uczniowie wspierani przez swoich nauczycieli i policjantów śpiewali, tańczyli mówiąc NIE wszystkim używkom.
W centrum Wielbarka gimnazjaliści zorganizowali happening „My nie ćpamy my śpiewamy. Wszystkich chętnych zapraszamy”, którzy w ten sposób manifestowali swoje nastawienie do środków odurzających. Młodzież w działaniach wspierała Ilona Górska, pedagog szkolna, Nina Musiał, psycholog szkolna, Anna Kanak z sanepidu oraz sierż. sztab. Ewa Szczepanek i sierż. sztab. Paweł Radziński.

Razem przeszli ulicami miasta, trzymając transparent z hasłem „My nie ćpamy my śpiewamy. Wszystkich chętnych zapraszamy” zachęcając do wspólnego happeningu. Nastolatkowie śpiewem, tańcem, muzyką i innymi artystycznymi akcentami wyrazili niechęć do narkotyków, dopalaczy, alkoholu i papierosów.

W ten sposób uczniowie głośno wykrzyczeli, że mówią NIE używkom oraz wybierają życie bez nałogu oraz wspomagaczy.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosc #1761339 | 213.199.*.* 23 cze 2015 22:54

    super ze przygladamy sie zjawiskowi brania narkotykow w wielbarku przez nasza mlodziez .Teraz czas sie przyjzec gdzie mlodziez sie zaopatruje w narkotyki.Jest unas kilka osob ktore sie tym zajmuje ,miejmy oko na lokal gdzie byla plantacja i zajmowali sie produkcja.Szanowna rado gminy i panie wojcie ,szanowny panie dyrektorze naszej szkoly zlikwidujcie ten problem.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5