Mamry Festival i konkurs dla młodych DJ

2023-03-16 11:00:00(ost. akt: 2023-03-16 13:15:40)

Autor zdjęcia: mamrymusic.pl

Tegoroczny Mamry Festival odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Impreza z pięcioletnią tradycją wpisała się w kalendarz wydarzeń muzycznych na Mazurach. Patronat nad Mamry Festival objął burmistrz Węgorzewa Krzysztof Kołaszewski.
Organizator Mamry Festival - Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Węgorapa zaprosił na tegoroczną scenę takich artystów jak: MARGARET, BAASCH, TYMEK, DJ ALEX, DJ INOX, DNF, GIBBS, I.GOT.U, SI US PLAU, MATT5KI, DJ KILLER, DJ BARTO. Koncerty odbędą się na miejskiej plaży nad jeziorem Mamry, w pobliżu wejścia do kanału Węgorzewskiego prowadzącego do portu w Węgorzewie. Dzięki takiej lokalizacji uczestnicy wydarzenia bawić się będą przy muzyce i doświadczą bliskiego kontaktu z naturą. Plaża otoczona uroczyskami, lasami, wodą i szuwarami, a po drugiej stronie molo, białe żagle jachtów tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne tło festivalu.

Fot. mamrymusic.pl

W ramach imprezy odbędzie się konkurs dla młodych DJ. Tegoroczny DJ CONTEST organizowany jest przy współpracy z XONI ON AIR. Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone wraz z ostatnim dniem lutego. Najlepsi wystąpią na Mamry Festival 2023.

ona2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5