Smacznie, zdrowo i kolorowo

2021-10-26 14:30:04 (ost. akt: 2021-10-26 14:38:11)

Autor zdjęcia: Koło Gospodyń Wiejskich "Gujanki"

Warsztaty kulinarne, spotkania z dietetykiem, zajęcia sportowe, a na finał festiwal sportu i koloru - to efekt działań Koła Gospodyń Wiejskich "Gujanki" w Gui.
Już w piątek, 29 października rusza w Gui program pod hasłem „Smacznie, zdrowo, kolorowo”. Koło Gospodyń Wiejskich "Gujanki" otrzymały prawie 6 tys. zł na działania związane ze zdrowym odżywianiem się i aktywnym stylem życia.

­ W ramach projektu dofinansowanego z programu Nowe FIO Warmia Mazury Lokalnie planujemy cykl spotkań dla wszystkich mieszkańców Gui, choć poszczególne działania będą się cieszyć zainteresowaniem innych uczestników – mówi Urszula Rad-Wójcik z Koła Gospodyń Wiejskich "Gujanki" w Gui. - Planujemy warsztaty z dietetykiem, warsztaty zdrowego odżywiania, zajęcia crossfit oraz na zakończenie festiwal sportu i koloru. W realizacji projektu konkurs na najlepszą potrawę, przekąskę fit w związku z czym nagrodą będzie rozpisanie trzech diet dla uczestników. Zaczynamy w piątek, 29 października warsztatami dla dzieci. Będziemy przyrządzali włoską pizzę i zdrowy koktajl smoothie.

Zapisy na warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży przyjmowane są pod numerem telefonu 508784203.
rs2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5