XXVI edycja Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

2021-10-27 12:21:13(ost. akt: 2021-10-27 08:08:23)

Autor zdjęcia: Archiwum OSiR Węgorzewo

Wkrótce rusza węgorzewska halówka. Piłkarze, którzy chcą wziąć udział w turnieju mają kilka dni na zgłoszenie swojej drużyny.
26 edycja Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozpocznie się 14 listopada i zostanie rozgrywana według terminarza. Mecze będą rozgrywane w niedziele od godziny 16:30 w hali sportowej OSiR. Planowane zakończenie ligi nastąpi pod koniec stycznia 2022 roku. Do rozgrywek zostaną dopuszczone zespoły, które do 9 listopada dopełnią formalności i dostarczą dokumenty do organizatora kartę zgłoszeniową drużyny (przynajmniej 8 zawodników) wraz z oświadczeniami zawodników. Niepełnoletni dodatkowo: oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego. W/w dokumenty muszą być wypełnione: czytelnie, drukowanym pismem i podpisane czytelnie przez zawodników i kierownika/kapitana drużyny. Zespoły w terminie do 12 listopada do godz. 15:00 powinny dostarczyć potwierdzenie opłacenia wpisowego w wysokości 300 zł. Drużyny młodzieżowe (szkolne/klubowe) z terenu Gminy Węgorzewo pod opieką: nauczyciela lub trenera, są zwolnione z opłat pod warunkiem gry w tym zespole wyłącznie zawodników tej kategorii wiekowej lub szkoły.


W rozgrywkach mogą brać udział: amatorzy i zawodnicy zrzeszeni w klubach (bez względu na klasę rozgrywkową) bez ograniczeń. W lidze mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy są zgłoszeni do rozgrywek i mają ukończone minimum 15 lat w dniu ich rozpoczęcia. Drużyna może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Do trzeciej kolejki (włącznie) można dopisywać zawodników. Z tego tytułu nie będzie pobierana opłata. Zawodnik w rozgrywkach może reprezentować tylko jeden zespół. Zawodnik wpisany do protokołu meczowego ma obowiązek posiadać dokument stwierdzający tożsamość i okazywać go na żądanie arbitrów spotkania lub organizatora rozgrywek. Kontrola dowodu tożsamości może nastąpić do momentu podpisania przez arbitra protokołu spotkania.


W lidze może wystąpić max. 10 drużyn, decyduje kolejność zgłoszeń. Mecze będą rozgrywane według ustalonego terminarza XXVI Edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej sezonu (2021/2022). System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Szczegółowych informacji o turnieju udzielają pracownicy OSiR Węgorzewo.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5