Powitanie lata w Pozezdrzu

2021-07-08 11:40:49 (ost. akt: 2021-07-08 11:54:30)
Letnia scena z wyjątkowymi artystami oraz wakacyjne gry i zabawy to główne atrakcje podczas powitania lata w Pozezdrzu. Nie zabrakło również swojskich przysmaków i rękodzieła.
Mieszkańcy Pozezdrza oraz okolicznych miejscowości wspólnie powitali lato i rozpoczęli wakacje podczas pikniku rodzinnego, który odbył się w sobotę, 26 czerwca. Na scenie letniej w Pozezdrzu zaprezentowali się wspaniali artyści z regionu.

Fot. GOK Pozezdrze

W części artystycznej wystąpili: grupa taneczna Bingo, grupa wokalna Stokrotki, studio wokalne (Victoria Vinci, Kornelia Jarosz, Julia Nowacka), grupa wokalna Belcanto, duet instrumentalno - wokalny: Magdalena Maczan i Leszek Gołębiewski - GOK Pozezdrze; "Bandziorki z Boćwinki", Alebabki GOK Budry.

Fot. GOK Pozezdrze


Uczestnicy festynu mogli spróbować swojskich wyrobów. Były stoiska z rękodziełem Klubu Seniora z Pozezdrza oraz stoisko z własnoręcznie robioną biżuterią. Najmłodsi korzystali z dmuchanych zjeżdżalni. Po części artystycznej wszyscy bawili się na zabawie tanecznej z zespołem Tacy Sami.

Fot. GOK Pozezdrze

Kolejne wydarzenie w Pozezdrzu to dożynki parafialno - gminne, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. A niebawem odbędą się zajęcia letnie z dziećmi, o czym będę informować na bieżąco.
Magdalena Maczan, dyrektor GOK Pozezdrze

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5