Wnuk oskarżył babcię o agresję, ale to on trafił do aresztu

2021-02-18 11:23:04(ost. akt: 2021-02-18 11:27:55)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

39-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, po tym jak zachowywał się agresywnie wobec swojej babci. Mężczyzna wezwał na interwencję policję - zgłosił, że starsza kobieta się awanturuje. W konsekwencji okazało się, że wnuczek wyzywał babcię słowami wulgarnymi i naruszył jej nietykalność cielesną. Powodem agresji było zwrócenie uwagi przez 82-latkę, aby wnuk i jego goście zachowywali się ciszej.
Węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Węgorzewa. Według zgłaszającego babcia miała być agresywna.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że wnuk kobiety zaprosił znajomych, z którymi spożywał alkohol, a kiedy starsza kobieta poprosiła, aby zachowywali się ciszej - 39-latek wezwał na miejsce policję.

Mężczyzna wyzwał 82-latkę słowami wulgarnymi i naruszył jej nietykalność cielesną. Jedynym sposobem, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo starszej kobiecie było odseparowanie pijanego awanturnika od pokrzywdzonej. 39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Interweniujący funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą Niebieskie Karty.
KPP Węgorzewo

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5