Bal karnawałowy w Perłach

2020-02-28 11:04:11 (ost. akt: 2020-02-28 11:05:47)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

20 lutego do naszej szkoły przybyło wiele bajkowych i baśniowych postaci, aby wziąć udział w balu karnawałowym.
Zabawę rozpoczęli prowadzący Ewelina i Rafał. Powitali wszystkich gości i przedstawili program zabawy. Na początku wystąpili najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klas I-III, śpiewali, tańczyli i odgrywali zabawne scenki. Następnie wszyscy chętni mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy i przejść po czerwonym dywanie. Znaleźli się tacy, którzy „poczuli się sławni” i wystąpili na czerwonym dywanie nawet kilka razy.

Dalszą część zabawy prowadzili aktorzy z grupy teatralnej KARUZELA. Wszyscy z zaangażowaniem uczestniczyli we wspólnych tańcach, naśladowali prowadzących, próbowali odtwarzać układy taneczne, z różnym skutkiem, ale jak wiadomo, im więcej było pomyłek, tym było weselej.

Najwięcej emocji wzbudził sztuczny śnieg tym bardziej, że na zewnątrz tej zimy było go bardzo mało. W międzyczasie można było udać się do fotobudki. Tam też nie zabrakło pomysłów i powstawały bardzo ciekawe i zabawne fotografie. Na dorosłych w stołówce czekała kawiarenka i słodki poczęstunek. Oj, przydał się niejednemu taki słodki odpoczynek po kilku skocznych tańcach.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę i mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy.

SP Perły


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5