Tragedia na jeziorze Mamry. Nie żyje 49-letni mężczyna

2019-07-26 15:43:42(ost. akt: 2019-07-27 00:15:52)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Węgorzewie

Po wstrząsającej informacji o ciele mężczyzny znalezionym dziś rano na Kanale Węgorzewskim do naszej redakcji dotarły kolejne tragiczne wieści. Nie żyje 49-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który wraz ze znajomymi przebywał na łodzi w okolicach wyspy Upałty.
Jak informuje rzecznik węgorzewskiej policji, dziś około godziny 12.15 dyżurny został poinformowany, że na jeziorze Mamry w rejonie wyspy Upałty doszło do nieszczęśliwego zdarzenia.

— Na miejscu policyjny partol wodny ustalił, że 49-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego wyskoczył z łodzi i zaczął tonąć — mówi asp. Agnieszka Filipska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. — Znajomi z łodzi wciągnęli go na pokład. Na miejscu ratownicy MOPR-u wraz ze strażą pożarną przeprowadzili reanimację. Niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
(red)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5