Węgroll Cup 2019: Pogoda nie przeszkodziła w świetnej zabawie

2019-06-10 16:45:05 (ost. akt: 2019-06-10 15:18:18)

Autor zdjęcia: Węgoroll

II Amatorskie zawody Węgroll Cup 2019 przeszły do historii. Ze względu na kapryśną pogodę część konkurencji przeprowadzono w niedzielę.
W niedzielę również miała miejsce dekoracja oraz wręczenie nagród. Jednak mimo różnych przeciwności trzeba powiedzieć sobie, że to był dobry weekend. Mamy fantastyczną młodzież, która potrzebuje jedynie odrobiny zainteresowania. Węgroll Cup to zawody, które mają łączyć, zarówno przedstawicieli różnych sportów jak i ludzi w różnym wieku. Każdy mógł wziąć udział, każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności i każdy otrzymał dyplom i upominek.

Jako Węgroll chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Burmistrzowi Krzysztofowi Kołaszewskiemu za objęcie patronatem całej imprezy i ufundowanie nagród. Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu za ufundowanie upominków, które posłużyły jako nagrody za wzięcie udziału w zawodach i zachętę na przyszłość. Dziękujemy OSiR-owi za udostępnienie obiektów do rozegrania zawodów oraz zapewnienie nagłośnienia. Ogromne podziękowania należą się również Pani Jolancie Bagińskiej, która nie pozwoliła naszym zawodnikom uschnąć z pragnienia zapewniając im wodę i soki.

Nie bez znaczenia pozostaje również udział zawodników z Kętrzyna: Szymon Jarzynka, Wiktor Smosarski, Wojtek Kacprzak oraz Krzysztof Zyborowicz oraz Grzegorz, Małgorzata i Isia Wysoccy. Jednak największe podziękowania składamy naszemu trenerowi - Jerzemu Pruszyńskiemu za to, że zaraził nas pasją do rolek, że mimo różnych zdarzeń losowych zawsze nas wspiera. Dzięki niemu cały czas chcemy się rozwijać, nie zapominając o dobrej zabawie. No i wy rodzice waszych pociech, Wam również należą się podziękowania, za to że cały czas jesteście i wspieracie swoje dzieci, przywozicie je na zajęcia i włączacie się w różne inicjatywy. Do zobaczenia za rok.
(Grupa Węgoroll)Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2842286 | 185.244.*.* 1 sty 2020 09:04

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5