Rewelacyjny występ "Sokołów" na mistrzostwach w Giżycku

2019-05-30 12:14:46 (ost. akt: 2019-05-30 12:31:07)

Autor zdjęcia: UKS "Sokół" Węgorzewo

Węgorzewscy lekkoatleci znakomicie zaprezentowali się podczas mistrzostw województwa "Lekkoatletyka Dla Każdego". Zawody odbyły się 25 maja na nowo oddanym, pięknym stadionie lekkoatletycznym w Giżycku.
— Najważniejsza była zabawa przez duże "S' – Sport — mówi trener Hubert Dunin Borkowski. — Uzyskaliśmy masę świetnych rezultatów, które przerodziły się w medale.

Węgorzewscy lekkoatleci zdobyli aż 11 krążków, w tym 2 złote Hubert Nazarowicz w biegu na 60 metrów oraz Oliwier Siwek w biegu na 300 metrów. Srebrne medale zdobyli Hubert Nazarowicz w skoku w dal, Wiktoria Szyszko w biegu na 60 metrów, Zuzanna Furtak oraz Michał Cok w rzucie piłką lekarską, Bartosz Perfikowski w biegu na 300 metrów, Michał Kijewski w biegu na 300 metrów, brązowe medale zdobyli Jarosław Oleniuk w biegu na 300 metrów, Wiktoria Szyszko w skoku w dal.

— Padła również masa rekordów życiowych z czego jesteśmy ogromnie dumni — podkresla trener. — Dziękujemy Urzędowi Miasta Węgorzewo za wsparcie finansowe, młodym lekkoatletom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na treningi.
(red)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5