Zderzenie samochodu z motocyklem. Dwie osoby w szpitalu

2018-10-15 11:35:24 (ost. akt: 2018-10-15 11:58:22)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Węgorzewie

W sobotę w godzinach popołudniowych na ul. Jaracza w Węgorzewie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z motocyklem. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala.
Dwie osoby podróżujące samochodem nie odniosły żadnych obrażeń i opuściły pojazd o własnych siłach przed przyjazdem służb ratowniczych. Kierujący motocyklem i pasażerka na skutek zderzenia odnieśli obrażenia.
— W momencie dojazdu pierwszego zastępu PSP na miejscu znajdował się ZRM — mówi st. asp. Tomasz Grunwald, oficer prasowy KP PSP w Węgorzewie. — Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do pomocy przy zaopatrywaniu poszkodowanych. Lekarz po przebadaniu poszkodowanych na miejscu podjął decyzję o przetransportowaniu ich do szpitala. Dalszymi działaniami strażaków było odłączenie akumulatora w samochodzie osobowym oraz zebranie przy pomocy sorbentu plamy powstałej na skutek wycieku płynów eksploatacyjnych z motocykla. Podczas prowadzenia działań droga wojewódzka nr.650 była zamknięta. W działaniach udział brały dwa zastępy strażaków z KP PSP Węgorzewo oraz jeden zastęp z Wojskowej Straży Pożarnej. Przyczynę zdarzenia ustala policja.
(red)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5