Węgorzewscy karatecy na podium w Ciechanowie

2018-10-09 13:40:34(ost. akt: 2018-10-09 13:49:25)

Autor zdjęcia: Węgorzewski Klub Kyokushin Karate

Co robiła drużyna Węgorzewskiego Klubu Kyokushin Karate w sobotę rano? Na pewno nie spała! Wyruszyła na kolejne zawody, by zdobytą wiedzę i doświadczenie przełożyć na walki na macie!
W ubiegłą sobotę 10 zawodników zawalczyło w Ciechanowie w Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Zawody na wysokim poziomie, rywalizacja pośród ok 250 zawodników zaoowocowała kolejnymi pucharami dla naszych wojowników! Po dzielnych bojach na podium stanęli:

I miejsce Maksymilian Husar
I miejsce Martyna Kuprewicz

II miejsce Radosław Latosiński
II miejsce Zuzanna Wiśniewska
II miejsce Damian Kurpiewski

III miejsce Szymon Kuleszka
III miejsce Nikodem Markowski

Katarzyna Latosińska, Karina Kuprewicz oraz Igor Kieda musieli uznać wyższość swoich przeciwników i zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Podczas turnieju swoich sił w konkurencji Kata próbowały Karina Kuprewicz oraz Zuzanna Wiśniewska, zdobywając kolejne doświadczenia. Na tym jednak nie kończymy. Już za tydzień kolejne starty i emocje w Białymstoku. Liczymy na Wasze kciuki i doping!
OSU!
( WKKK)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5