Cisza jak Ta... w Budrach

2018-09-25 09:46:52(ost. akt: 2018-09-25 10:05:25)

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Gminny Ośrodek Kultury w Budrach zaprasza na niezwykłą poetycko-muzyczną wędrówkę po Krainie Łagodności z Zespołem Cisza Jak Ta. Koncert odbędzie się 7 października w sali widowiskowej GOK-u. Start godzina 18.00. Wstep wolny.
Zespół tworzy szóstka muzyków, która podążając śladami ludzkiej wrażliwości, ubiera w ciepłe brzmienia autorskie teksty oraz słowa znanych poetów. Wśród zespołów poetyckiego nurtu Krainy Łagodności trudno byłoby znaleźć zespół, który w tak krótkim czasie wydał 11 płyt i zagrał ponad 850 koncertów na scenach w całej Polsce. Od kilkunastu lat grupa jest w nieustannej trasie koncertowej, przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się z gorącym odbiorem publiczności, spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego. Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się 7 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5