Szukamy Dziewczyny Lata

2018-07-08 14:00:00(ost. akt: 2018-07-12 10:52:25)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wesołe, uśmiechnięte. Takie są dziewczyny lata. I sylwetki takich dziewczyn chcemy prezentować na naszych łamach. Zarażają optymizmem, są aktywne i niezależne. Ty też jesteś taka? Zgłoś się do konkursu, może staniesz się bohaterką jednej z naszych okładek?
„Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chce” śpiewał kiedyś Jan Kiepura. My nikogo całować nie będziemy, ale promować już tak. Nasz region to całe rzesze pięknych, kreatywnych dziewczyn, które nie boją się życia. Warto je pokazać, warto je docenić.

Zgłoś się do naszego konkursu. Jeśli ci się poszczęści zostaniesz twarzą jednego z naszych wydań. Okładka ze swoim zdjęciem to zawsze fajna pamiątka, którą za kilkadziesiąt lat będziesz mogła z dumą pokazywać wnukom. Konkurencja nie jest mała, ale przecież zawsze warto próbować. Być może będzie to początek nowej ciekawej przygody? Podejmij to wyzwanie. Czekamy na ciebie. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.plRanking regionalny: kliknij tutaj

REGULAMIN:
W konkursie na Dziewczynę Lata 2018 mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia. Zgłoszenie może przysłać wyłącznie osoba pełnoletnia. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zameldowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na terenie danego powiatu mogą uczestniczyć osoby zameldowane na terenie danego powiatu.

E-mail powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu” • dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, data urodzenia • numer telefonu kontaktowego • zdjęcie • w temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2018.

Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Zdjęcie powinno być wyraźne i czytelne. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatek i opublikowania wyników.

Zdjęcia zgłoszone w nieprawidłowy sposób nie będą brały udziału w konkursie. Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elblągu tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie. Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

GŁOSOWANIE POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5