Książęca para powiatu: Pola Andryszczyk i Mikołaj Miękina

2018-06-01 12:00:00(ost. akt: 2018-06-01 13:17:06)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Niemal miesiąc trwał Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. O tytuł walczyło dziewięć dziewczynek i siedmiu chłopców, jednak to zdobyli najwięcej Waszych głosów. Gratulujemy książęcej parze!
Dzieci są naszą największą radością. Mają w sobie prawdziwą magię, której brakuje nam, dorosłym. Na cały świat patrzą przez różowe okulary i we wszystkim potrafią dostrzec dobro. Takimi radosnymi pociechami bez wątpienia są wszyscy uczestnicy naszej zabawy, która rozpoczęła się 27 marca, a zakończył 26 maja. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło aż szesnaścioro dzieci. Wszystkich cechuje otwartość i optymizm, którym zarażali nas od samego początku. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa w naszym plebiscycie doda im skrzydeł i pozostawi niezapomnianą pamiątkę na przyszłość. Prawda jest taka, że każdy z naszych uczestników zasługuje na tytuł "Małego Księcia" i "Małej Księżniczki", jednak zgodnie z zasadami naszej zabawy, nagrodzić możemy tylko jedną książęcą parę. Nasi zwycięzcy, choć mają niewiele lat już potrafią zjednać sobie innych. Świadczy o tym przede wszystkim ilość oddanych sms-ów. Kto otrzymał zaszczytny tytuł?

Nasza Mała Księżniczka – Pola Andryszczyk, w tym roku skończy 6 lat. Dziewczynka jest bardzo koleżeńska, nic więc dziwnego, że ma dużo przyjaciół, z którymi wprost uwielbia się bawić i spędzać czas.
— Pola lubi chodzić do szkoły i jak na księżniczkę przystało, uwielbia bawić się konikami Pony — mówi Mama dziewczynki. — Uwielbia też spędzać czas na podwórku i jeździć rowerem, potrafi już nawet jeździć na "dużym" rowerze bez bocznych kółek! Kocha wszystko co różowe i się błyszczy, lubi rysować i wykonywać inne prace plastyczne. Jest bardzo wesołą dziewczynką.

O tytuł "Małego Księcia powiatu węgorzewskiego" rywalizowało w sumie siedmiu chłopców. Po niezwykle wyrównanej walce ostatecznie, dzięki Waszym głosom, wygrał Mikołaj Miękina. 15 maja Mikołaj skończył 2 latka, na plebiscytowym zdjęciu czaruje nas swoim ujmującym uśmiechem.
— Synek uwielbia pociągi i wszystko co z nimi związane oraz zwierzęta hodowlane — mówi mama Małego Księcia. — Mikołaj jest bardzo związany z tatą i stawia go zawsze na pierwszym miejscu. W listopadzie idzie do przedszkola. To bardzo inteligentne i energiczne dziecko. Mikołaj ma starsze rodzeństwo Zuzię i Ksawiera. Ze względu na to, że jest dość duża różnica wieku między Mikołajem, a jego rodzeństwem, jest on oczkiem w głowie całej naszej rodziny.

Udział w plebiscycie to nie tylko wspólna zabawa, to także wspaniała pamiątka do rodzinnego albumu i mnóstwo wesołych wspomnień. Wszystkim naszym uczestnikom życzymy spełnienia wszystkich marzeń – tych dużych i tych malutkich, a zwycięskiej parze gratulujemy i z radością gościmy na pierwszej stronie naszej gazety.
(mk)

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5