Lato pełne sportowych emocji

2017-08-25 11:27:37(ost. akt: 2017-08-25 11:33:37)
19 sierpnia został rozegrany Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn w kategorii wiekowej Młodzik. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn. Dwie ekipy z Pozezdrza i drużyny reprezentujące Banie Mazurskie, Gołdap i Bystry. Łącznie rozegrano 10 meczy.
Każde spotkanie było podzielone na 2 połowy po 8 minut. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Pozezdrza I, w której oprócz zawodników i zawodniczki z Pozezdrza grali chłopcy z Buder. Skład drużyny zwycięskiej: Igor Rapita (bramkarz); Wiktoria Farelnik (6 bramek), Łukasz Janczewski, Dawid Kopański (7 bramek), Filip Brygoła (1 bramka), i Szymon Pszczoła (4 bramki). Na korcie Orlika 2012 w sierpniu został rozegrany Turniej Tenisa Ziemnego w grze pojedynczej. Do rozgrywek przystąpiło 8 panów. Turniej rozegrano systemem "rosyjskim" do dwóch przegranych meczy. Każde spotkanie trwało do wygrania jednego pełnego seta. Cały artykuł przeczytasz w najnowszym wydaniu WT.