Włamał się do budynku szkoły, teraz stanie przed sądem

2017-08-02 13:28:00(ost. akt: 2017-08-02 13:37:49)

Autor zdjęcia: Archiwum WM

1 sierpnia kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenia mienia oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Do zdarzeń doszło w lipcu tego roku na terenie Węgorzewa.
Jak ustalono, 27-letni mężczyzna chcąc wyładować swoja złość podszedł pod drzwi wejściowe jednego z prywatnych budynków w mieście i wyrwał klamkę. Kilka dni później wszedł do otwartego samochodu zaparkowanego na jednym z parkingów i zniszczył instalację elektryczną. Mężczyzna włamał się również do budynku szkoły, lecz nie zdążył nic ukraść, bo wystraszył się alarmu i uciekł.

27-latek przyznał się do popełnionych czynów i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył policjantom, że tak zrobił, bo tak sobie postanowił. Wkrótce za popełnione wykroczenia i przestępstwo mieszkaniec Węgorzewa odpowie przed sądem.
(KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5